Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 16 do 23 kwietnia 2017

16.04. –  NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO


godz. 6.oo  –  Za Parafian.

godz. 8.oo  –  + Augustyn Adamczyk, Rodzice i Teściowie.

godz. 9.oo  –  + Helena w 4 r. śm. i mąż Władysław Krystian.

godz. 9.3o    Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa –  + Henryk Grabowski w 3 r. śm.

godz. 10.3o  –  C h r z t y.

godz. 12.oo  –  + Bożena Olejarz w 3 r. śm.

godz. 12.oo  –  Dziękczynna w 50 r. ślubu Barbary i Stanisława Ramza, z prośbą o Bł. Boże i opiekę Matki Bożej .

godz. 18.oo  –  + Stanisław Kowalski w 4 r. śm. oraz Rodzice.

 

17.04. – Poniedziałek  Wielkanocny


godz.  6.oo  – Za Parafian.

godz. 8.oo  –  + Stanisław i Stefania Jęczmyk.

godz. 9.oo  –  +  Paweł Czerwik – od rodziny Hatłas.

godz. 9.3o    Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa –  + Andrzej Noworyta w 2 r. śm.

godz. 10.3o  –  + Józef Kłyczek oraz teściowie: Stefania i Jan Sobanik.

godz. 12.oo  –  + Józef Adamczyk w 9 r. śm.

godz. 18.oo  –  + Anna i Stefan Orlicki.

 

18.04. – Wtorek


godz.  7.oo  –  +  Henryk Liszka – od Żony z Dziećmi.

godz. 7.3o  –  + Janina Żaczek – od syna Antoniego z rodziną.

godz. 8.oo  –  + Wacław Kołodziej oraz zmarli z rodziny.

godz. 18.oo  –  + Leokadia Kaczmarczyk w 17 r. śm. – od córek z rodzinami.

 

19.04. – Środa


godz.  7.oo  –  + Jerzy Leśniak – od córki Iwony z rodziną.

godz. 7.3o  –  O zdrowie, Bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin Michaliny.

godz. 8.oo  –  + Waleria i Teofil Jarosz.

godz. 18.oo  –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

W intencji ludzi chorych i cierpiących,

W intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej,

+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka ,    + Ks. Kanonik Stanisław Górny,

+ Marian Szymeczko – od rodziny Rembiesów i Olejarz,

+ Joanna Wąsowicz – od Radcy Prawnego Aliny Janik,

+ Halina Foks – od rodziny Sołtysik i Pędziwiatr,

+ Janina Graca – od rodziny Warcabów i Zająców,

+ Leszek Krasoń – od syna Marcina z żoną i dziećmi,

+ Damian Krasoń – od brata Marcina z żoną i dziećmi,

+ Jarosław Szafraniec – od Elżbiety Juda z rodziną,

+ Helena Piwowarczyk – od wnuczki Elżbiety Przybyła z rodziną,

+ Anna Jankiewicz – od Koleżanek z pracy,

+ Zbigniew Jarnot – od żony,

+ Jerzy Leśniak – od Teresy Szczerba z rodziną z Łazów,

+ Janina Żaczek – od sąsiadów z ul. Zwycięstwa,

+ Roman Duda – od Zofii Szymeczko z rodziną,

+ Stanisława Porczyńska – od Władysławy Kowalik z rodziną,

+ Władysława i Stanisław Hodur ,

+ Mirosław Saternus – od rodziny Matyszkiewicz ,

+ Jolanta Niedzielska-Mosler – od rodziny Chrzanowskich,

+ Halina Wilczak – od rodziny Kalika,

+ Stanisław Wilczak – od sąsiadów z kl. 17,

+ Helena Lichota – od znajomych z Babic,

+ Marian Bienia – od sąsiadów z ul. Dąbrowskiego kl. 36,

+ Józefa Noga – od kuzyna Stanisława Halaburda z rodziną,

+ Damian Noworyta – od rodziny Dłubisz i Władysława Szewczyk,

+ Paweł Czerwik – od brata Andrzeja z rodziną,

+ Jerzy Noworyta – od sąsiadów,

+ Maria Bobakowska,     + Janina Matlak.

 

20.04. – Czwartek


godz.  7.oo  –  + Jerzy Leśniak – od córki Beaty z rodziną.

godz. 7.3o  –  + Maria Marszałek w 12 r. śm.

godz. 8.oo  –  + Henryk Nyderek w 3 r. śm. – od żony Danuty.

godz. 18.oo  –  + Stefan Malicki.

 

21.04. – Piątek


godz. 7.oo  –  O zdrowie, Bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisława oraz Jego całej rodziny .

godz. 7.3o  –  + Elżbieta, Józef i Weronika Jastrząb .

godz. 8.oo  –  + Marcin i Bronisława Foltyn oraz Rodzice.

godz. 18.oo    Wspólna do Miłosierdzia Bożego:

+ Marian Szymeczko – od Magdaleny Kopeć, Barbary Zinkow i Agnieszki Laszczak z Apteki „Delfin” ,

+ Władysław Kasperek – od rodziny Dłubisz i Zofii Maciąga,

+ Janina Matlak – od Anieli Księżarczyk oraz Janusza i Mirosławy Sznepka z Brzezinki,

+ Marian Wyczawski – od Haliny i Józefa Piwowarskich oraz Antoniny Bębenek,

+ Janina Wąsowicz – od Pracowników Sądu Rejonowego w Oświęcimiu,

+ Halina Foks – od Działkowiczów, z Rodzinnego Ogrodu Działkowców Kamieniec,

+ Janina Graca – od rodziny Wnętrzaków z Libiąża, z Polanki Wielkiej i Piotrowic,

+ Edward Nyderek – od rodziny Borowskich,

+ Maria Balok – od Pracowników Firmy NESTOR,

+ Jarosław Szafraniec – od rodziny Jęczmyk,

+ Helena Piwowarczyk – od sąsiadów Kożuchów z Włosienicy,

+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od rodziny Wesołowskich z Piotrowic,

+ Zbigniew Jarnot – od Jurkowskich i Kowalczyk,

+ Jerzy Leśniak – od Ewy i Sławomira Łuszczak z Łęk z rodziną,

+ Roman Duda – od Zosi i Alka Bałut,

+ Halina Wilczak – od koleżanki Jadwigi Dobrowolskiej z rodziną,

+ Helena Juśko – od siostry z rodziną ,

+ Barbara Linkiewicz – od Łukasza Jasek z rodziną ,

+ Marian Rył – od Stanisławy Krawczyk ,

+ Helena Lichota – od sąsiadów Joniec,

+ Józefa Noga – od siostrzeńca Tomasza,

+ Damian Noworyta – od Sudników i Rochowiaków,

+ Helena Bolek – od Haliny Kubala z córką,

+ Ks. Jerzy Brońka – od Żywych Róż.

 

22.04. – Sobota


godz. 7.oo  –  +  Stanisław Wanat – od rodziny Wanatów z Nowej Wsi.

godz. 7.3o  –  + Władysław Legut w 20 r śm. oraz zięciowie: Jarosław i Józef.

godz. 8.oo  –  + Jerzy Kowacz.

godz. 18.oo  –  + Ludwika i Stanisław Kożuch oraz córka Wiesława.

 

23.04. – Niedziela Miłosierdzia Bożego


godz.  6.oo  –  Za Parafian.

godz. 8.oo  –  + Stanisław Kubek w 10 r. śm. i Rodzice.

godz. 9.oo  –  + Ludwik Lubiński w 8 r. śm.

godz. 9.3o    Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa –  + Władysław Bolek, Rodzice i Teściowie.

godz. 10.3o  –  Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Anny i Józefa Heród, z prośbą o zdrowie i Bł. Boże na dalsze lata życia Jubilatów – od dzieci.

godz. 12.oo  –  + Bohdan Grabowski w 14 r. śm. – od żony i dzieci.

godz. 18.oo  –  + Zdzisław Pieczka w 1 r. śm.