Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 30 kwietnia do 7 maja 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 30 KWIETNIA DO 7 MAJA 2017r.

 

30.04.2017 – Niedziela


6:00  Za Parafian .

8:00 + Franciszek Żak w 6 r. śm – od żony.

9:00 + Bolesław i Stefania Mendyk oraz zięciowie: Jan Gworek i Antoni Niemiec.

9:30  Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa:

+ Michał Bernaś w 35 r. śm. , Waleria Bernaś w 20 r. śm. i córka Lucyna.

10:30 + Ludwik Kula w 6 r. śm.

12:00 + Maria i Franciszek Romański oraz syn Roman.

18:00 + Piotr i Tekla Dubyk.

 

1.05.2017 – Poniedziałek 


7:00 + Władysław Kasperek – od żony.

7:30 + Katarzyna i Józef Królik oraz zmarli z rodziny.

8:00 + Teresa Roczew – od koleżanki Marii S.

18:00 + Maria Dutkiewicz i siostra Emilia .

 

2.05.2017 – Wtorek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 1 ).

7:30 + Janina Januszewska w 1 r. śm. i Rodzice.

8:00 + Marian Szymeczko – od rodziny Gworków.

18:00 +Sylwester Filar w 18 r. śm.   .

 

3.05.2017 – Środa – NMP Królowej Polski


6:00Za Parafian .

7:15  /kaplica szpitalna/  + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 2 ).

8:00 + Anna w 5 r. śm. i Jan Mańka oraz Rodzice.

9:00 + Stanisław Juda w 3 r. śm.

9:30  Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: 

+ Zofia Kaźnica w 12 r. śm.

10:30  Dziękczynna w 30 r. ślubu Lucyny i Mariana, z prośbą o zdrowie, Bł. Boże i opiekę

Matki Bożej na dalsze lata życia Jubilatów i Dzieci.

12:00 + Władysław i Agnieszka Gworek, syn Jan.

18:00 + Aniela i Stanisław Hoła, syn Kazimierz z żoną Danutą.

 

4.05.2017 – Czwartek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 3 ).

7:30 + Janina Graca – od syna Jakuba z żony.

8:00 + Zofia i Edward Płonka – od kuzyna Jana z żoną oraz Marioli z mężem i dziećmi.

18:00 + Mieczysław Pociecha w 1 r. śm.

 

5.05.2017 – Piątek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 4 ).

7:30 + Joanna Wąsowicz – od kuzynki Krystyny Stoczek z rodziną.

8:00 + Janina Żaczek – od rodziny Bartulów.

18:00 Wspólna do Miłosierdzia Bożego :

+ Marian Szymeczko – od Stanisławy Raczyńskiej i Leokadii Jarnot,

+ Władysław Kasperek – od Adama i Anny Kubisty z Chełmu Śląskiego oraz Franciszka

Kubisty z rodziną,

+ Franciszka i Stanisław Wilczyński, Rodzice,

+ Janina Matlak – od Róży Emilii Dziędziel,

+ Marian Wyczawski – od rodziny Drabinów i Wyków,

+ Halina Foks – od koleżanek: Lucyny, Zofii, Teresy, Heleny i Marii z rodzinami,

+ Maria Balok – od rodziny Kameckich,

+ Jarosław Szafraniec – od Lucyny i Adama Bolek z rodziną,

+ Helena Piwowarczyk – od Marii i Michała Piotrowskich,

+ Zbigniew Jarnot – od kuzynek: Alicji, Edyty i Dominiki z rodzinami,

+ Jerzy Leśniak – od Zdzisławy i Adama Syrek,

+ Janina Żaczek – od Majerów i Kajtochów,

+ Stanisław Kała – od kuzyna Stanisława Halaburdy z rodziną,

+ Mirosław Saternus – od sąsiadów z bloku nr 18,

+ Halina Wilczak – od koleżanki Mirosławy Matejko z rodziną,

+ Barbara Linkiewicz – od sąsiadów Krawet z ul. Stolarskiej,

+ Marian Rył – od Agaty Kowalskiej z rodziną,

+ Stanisław Wilczak – od syna Roberta z rodziną,

+ Helena Lichota – od rodziny Wieczorkiewiczów,

+ Józefa Noga – od Elżbiety Kamińskiej z rodziną,

+ Marianna Pietraszewska – od szwagierki Anieli Pietraszewskiej z rodziną,

+ Helena Bolek – od Marii i Stanisława Klekot,

+ Stanisław Nosal – od chrześniaka Mariana Nosal z rodziną.

 

6.05.2017 – Sobota


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 5 ).

8:00 + Jadwiga Błachut – od syna Sławka z rodziną.

8:00 + Stanisław Szkodny.

18:00 + Stanisław Wanat – od koleżanek i kolegów córki Marii z Urzędu Miasta.

 

7.05.2017 – Niedziela


6:00 Za Parafian.

7:15  /kaplica szpitalna/   + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 6 ).

8:00 W y p o m i n k o w a.

9:00 + Weronika I Franciszek Wójtowicz.

9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa:

+ Kazimierz Gieregowski w 6 r. śm., teściowie: Anna i Władysław Juruś oraz szwagier Ryszard Juruś.

10:30 Pierwsza Komunia Święta.

12:00 C h r z t y.

18:00 + Stanisław Korzeniowski i Rodzice.