Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 28 maja do 4 czerwca 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 28 MAJA DO 4 CZERWCA 2017r

28.05.2017Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie.


6:00 Za Parafian.
7:15 /kaplica szpitalna/ – + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 27 ).
8:00 + Mieczysław Pociecha.
9:00 + Wincenty Pastwa.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa + Wojciech Konczarek.
10:30 + Leon Trojak oraz rodzice.
12:00 + Julianna Piwowarska w 11 r. śm.
18:00 + Maria i Władysław Matyja, Rodzice i Rodzeństwo.

29.05.2017 – Poniedziałek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 28 ).
7:30 + Stanisław Cieślicki w 1 r. śm.
8:00 + Stanisław Hareńczyk w 4 r. śm.
17:00 – B I E R Z M O W A N I E
17:00 + Helena Pałka 5 r. śm.

30.05.2017 – Wtorek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 29 ) .
7:30 + Maria i Zofia Kołacz .
8:00 + Ludwina i Wincenty Pędziwiatr .
18:00 + Konstancja i Jan Bucki oraz Franciszek Klekot

31.05. – Środa


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka ( greg. 30 ) .
7:30 + Helena Piwowarczyk – od siostry Antoniny z mężem .
8:00 + Roman Duda – od córki Małgorzaty .

18:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy :
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Marian Szymeczko – od rodziny Kruczała i Matla,
+ Aniela i Emil Mitoraj, Rodzice,
+ Jarosław Szafraniec – od Kolegów brata Mirka z Zakładowej Służby Ratowniczej,
+ Zbigniew Jarnot – od szwagierki Magdy z rodziną,
+ Janina Żaczek – od Franciszki Żaczek z rodziną,
+ Halina Wilczak – od rodziny Kojdeckich,
+ Stanisław Wilczak – od Małgorzaty i Romana Wiśniewskich z rodziną,
+ Janina Picewicz – od wnuka Dawida z rodziną,
+ Damian Noworyta – od Marzeny Kubek z rodziną,
+ Helena Bolek – od rodziny Tusińskich,
+ Jerzy Noworyta – od sąsiadów,
+ Henryk Liszka – od koleżanek i kolegów z pracy córki,
+ Aniela Brombosz – od Wiesławy i Pawła Stachurów z Poręby,
+ Stanisław Kała – od siostry Heleny Piwowarskiej z rodziną,
+ Stanisław Nosal – od Zofii i Romana Sulikiewicz z rodziną,
+ Stanisław Wanat – od Zuzanny i Romana Wanat,
+ Tomasz Bukowski – od sąsiadki z ulicy z rodziną,
+ Krystyna Hołota – od kuzynów Warchołów z Łękawicy,
+ Adam Ziemba – od chrześniaka Marcina Piłata z rodziną,
+ Mirosław Babiuch – od brata Andrzeja z rodziną,
+ Genowefa Habczyk – od Teresy Strożek,
+ Konstancja i Ludwik Hylaszek oraz córki Antonina, Ludwika i Władysława,
+ Henryk Ulfik w 1 rocz. Śm. – od rodziny,
+ Helena Musioł – od Anny i Mariana Katra,
+ Bronisława Lach – od Biesów i Janeczków.

1.06. – Czwartek


7:00 + Zbigniew Jarnot – od kuzyna Grzegorza i kuzynki Agnieszki i Aleksandry z rodzinami .
7:30 + Genowefa i Jan Lazar .
8:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od kuzyna Józefa z rodzinami .
18:00 + Julian Wojtaszek w 9 r. śm. .

2.06. – Piątek


7:00 + Roman Duda – od syna Czesława z rodziną .
7:30 – Dziękczynna, w 10 r. Święceń Kapłańskich Ks. Mateusza Dutkiewicz, z prośbą o zdrowie, Błog. Boże i opiekę Matki Bożej – od Chrzestnej .
8:00 + Emilia i Józef Bielenin

18:00 – Wspólna do Miłosierdzia Bożego :
+ Marian Szymeczko – od rodziny Wojtyczków z Zaborza ,
+ Jarosław Szafraniec – od sąsiadki Janiny Brzyskiej z rodziną ,
+ Helena Piwowarczyk – od Marii Pędziwiatr z rodziną ,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od Pracowników i Podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta ,
+ Janina Żaczek – od Jolanty Węgrzyn z rodziną ,
+ Zbigniew Jarnot – od Barbary i Bogdana Żaczek z rodziną ,
+ Halina Wilczak – od rodziny Krzeczkowskich ,
+ Stanisław Wilczak – od Bernadetty i Jarosława Handzlik z rodziną ,
+ Maria Prygiel – od Heleny Wanat z Babic ,
+ Janina Picewicz – od wnuczki Joanny z rodziną ,
+ Damian Noworyta – od rodziny Kuśnierzów
+ Helena Bolek – od koleżanek córki Ali i Ewy
+ Genowefa Kulig – od sąsiadki Rozalii
+ Jerzy Noworyta – od Małgorzaty Palka z rodziną
+ Henryk Liszka – od rodziny Garusów
+ Aniela Brombosz – od rodziny Patynów
+ Stanisław Nosal – od Marii i Eugeniusza Fyda
+ Stanisław Wanat – od Janiny Nowak z mężem
+ Tomasz Bukowski – od Małgorzaty Dudzik z mężem i dziećmi
+ Adam Ziemba – od Renaty Paszek z rodziną
+ Henryka Hatłas – od wnuczki i wnuka

3.06. – Sobota


7:00 + Roman Duda – od córki Elżbiety z rodziną .
8:00 1. + Wanda Bratek . 2. + Wiktoria i Jan Hryciuk, dzieci i wnuki .
12:00 – W intencji Absolwentów L.O. Konarskiego rocznik 1957
18.00 + Marianna i Wojciech Płonka oraz syn Wojciech .

 
4.06. – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego


6:00 – Za Parafian .
8:00 – W y p o m i n k o w a .
9:00 + Antoni i Anna Adamczyk oraz synowie Józef, Augustyn, Michał i córka Janina z mężem
9:30 – Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa – Wanda i Jan Sołtysik oraz syn Leszek
10:30 – C h r z t y .
12:00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Bł. Boże  i opiekę Matki Bożej dla Stefanii i Jana.
18:00 + Elżbieta i Wiktor Piotrowski