Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 9 do 16 lipca 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 09 LIPCA DO 16 LIPCA 2017r

9.07.2017 – Niedziela


6:00 Za Parafian.
8:00 + Marian Piwowarski oraz rodzice Franciszek i Maria.
9:00 + Aniela i Michał Piwowarscy .
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Jan Foltyn.
10:30 Roczki: Stanisław Nowak, Mikołaj Graca.
12:00 + Marcin Piwowarski w 38 r. śm.
18:00 + Janina Bernacik 1 r. śm.

10.07.2017 – Poniedziałek


7:00 + Halina Wilczak – od syna Mateusza.
8:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od siostry szarytki – Danuty Gabryś.
18:00 + Tomasz i Stefania Korzeniowski oraz syn Sylwin z żoną Marią i Roman Góralczyk.

11.07.2017 – Wtorek


7:00 + Stanisław Wilczak – od siostry Józefy z mężem.
8:00 + Halina Bak.
18:00 + Helena Piwowarczyk – od sąsiadki Anny Pędziwiatr.

12.07.2017 – Środa


7:00 + Marian Bienia – od syna Ryszarda z żoną.
8:00 + Damian Noworyta – od Chrzestnej z rodziną.
18:00: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
Za odpoczywających na wakacjach,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Zbigniew Jarnot – od rodziny Froni i Wróbli,
+ Halina Wilczak – od Barbary Wandzel z rodziną,
+ Maria Prygiel – od Haliny i Ryszarda Gutka,
+ Henryk Liszka – od kolegów syna ze zmiany,
+ Stanisław Nosal – od Zbyszka Sulikiewicz z mamą,
+ Krystyna Hołota – od przyjaciół córki Beaty: Sabiny, Marcina, Rafała, Mariusza,
+ Adam Ziemba – od Haliny i Antoniego Łajka,
+ Mirosław Babiuch – od Eugenii i Leszka Kudzia z rodziną,
+ Ryszard Malina – od Barbary Orłoś z rodziną,
+ Genowefa Habczyk – od Zygmunta Osoba z rodziną,
+ Teresa Pyszorska – od rodziny Grubka,
+ Edward Kuchciński – od rodziny Knapików,
+ Jerzy Leśniak – od Marii Żmuda,
+ Henryka Hatłas – od Ewy z rodziną,
+ Anna Pędziwiatr – od Iwony Piwowarczyk z dziećmi,
+ Kazimierz Homa – od bratowej Marii,
+ Władysław Księżarczyk – od sąsiadów Macheta z Dworów,
+ Jan Adamczyk, żona Kunegunda, synowie: Stanisław, Mieczysław oraz Damian Noworyta,
+ Adam Ryszka, rodzice, teściowie,
+ Marianna Ledwoń – od rodziny Bliźnik,
+ Jadwiga Bryś – od kuzyna Stanisława Mąsior z rodziną,
+ Franciszek Żurek 5 r. śm.,
+ Teodor Łagos – od Wandy z rodziną,
+ Zofia Lasek – od córki i syna Leszka z rodzinami oraz męża.

13.07.2017 – Czwartek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od rodziny Błachut.
8:00 + Sławomir Bylina oraz dziadkowie: Kordek i Bylina.
18:00 + Stanisław Pióro oraz rodzice.

14.07.2017 – Piątek


7:00 + Henryk Liszka – od żony Marii z dziećmi.
8:00 + Helena Lichota – od Władysławy Lichota z rodziną.
18:00 Wypominkowa.
18:00 Wspólna do Miłosierdzia Bożego:
+ Helena Piwowarczyk – od wnuczki Małgorzaty Knapik z mężem Krzysztofem i córkami,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od rodziny Klimów i Stachurów,
+ Zbigniew Jarnot – od Macieja i Marii Mrozik z rodziną z Łazów,
+ Halina Wilczak – od Kamińskich z Ul. Krasickiego,
+ Maria Prygiel – od rodziny Księżarczyk,
+ Stanisław Nosal – od Wandy i Bogusława Habczyk z dziećmi,
+ Krystyna Hołota – od Ewy Kapała z rodziną,
+ Mirosław Babiuch – od Danuty i Krzysztofa Nędza z rodziną z Libiąża,
+ Leokadia Majcherek – od szwagierki Joli z rodziną,
+ Andrzej Jarosz – od Michała Patyk z rodziną,
+ Teresa Pyszorska – od Stefanii Mąsior,
+ Edward Kuchciński – od rodzin: Partacz, Szewczyk, Wieczorkiewicz,
+ Henryka Hatłas – od Janusza Palki z rodziną i Małgorzaty Pochopień,
+ Robert Pawłowski 2 r. śm. – od rodziców i babci Krysi i Lidzi,
+ Anna Pędziwiatr – od Józefa i Lucyny Bartuś,
+ Władysław Księżarczyk – od Bronisławy Ryś z rodziną,
+ Ryszard Kaszewski – od rodziny Szulc,
+ Józef Żak – od kuzyna Michała Żak,
+ Henryk Piwowarski – od Bożeny Kłysz z rodziną,
+ Jadwiga Bryś – od Koła Gospodyń Wiejskich w Dworach,
+ Włodzimierz Ćwiertnia oraz rodzice i teściowie,
+ Zofia Lasek – od kuzynki Bronisławy Ryś z rodziną.

15.07.2017 – Sobota


7:00 + Franciszek i Zofia Królik z córką Danutą.
8:00 + Zofia i Franciszek Wyderek oraz syn Henryk.
11:00 Za pomordowanych w Rzezi Wołyńskiej w 74 rocznicę.
18:00 + Józef i Wiktoria Dziędziel, zięć Franciszek, wnuk Józef.

16.07.2017NiedzielaOdpust Parafialny ku czci Matki Bożej Szkaplerznej


6:00 Za Parafian.
8:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M.B. Szkaplerznej w 75 r. ur. Anny.
9:00 + Kazimierz Kamiński 1 r. śm.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: W Intencji Bogu wiadomej.
10:30 Chrzty
12:00 Suma Odpustowa.
18:00 + Józef Gwóźdź 5 r. śm. oraz rodzice.