Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 23 do 30 lipca 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 23 LIPCA DO 30 LIPCA 2017r

 

23.07.2017 – Niedziela


6:00 Za Parafian.

8:00 + Julian i Anna Szymeczko, córki: Rozalia i Jadwiga oraz synowie: Stanisław i Zygfryd.

9:00 + Adam Paw oraz rodzice.

9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Anna i Józef Mańka, Rodzice.

10:30 + Józefa Kula w 1 r. śm.

12:00 + Prakseda Witek.

18:00 + Wiktoria i Jakub Siekiera oraz syn Zdzisław.

 

24.07.2017 – Poniedziałek


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od rodziny Mikuła z Woźnik.

8:00 + Jadwiga Bryś – od rodziny Bliźniak.

18:00 + Anna i Władysław Sobanik, synowie.

 

25.07.2017 – Wtorek


7:00 + Anna Domżał i Anna Nagi.

8:00 + Janina 4 r. śm. i Mieczysław Wanat.

18:00 W intencji kierowców, o Bł. B. za przyczyną i wstawiennictwem Patrona Św. Krzysztofa.

 

26.07.2017 – Środa


7:00 + Anna Waliczek, zięć Władysław Dziędziel oraz Maria i Ignacy Ryszka.

8:00 + Maria Gasidło, mąż Józef i syn Hieronim.

17:00 Kaplica Park Hallerów: Dziękczynna za szczęśliwe zbiory dla Gromady Dwory i Kruki.

18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

W intencji ludzi chorych i cierpiących,

Za odpoczywających na wakacjach,

O zdrowie i Bł. B. dla Zdzisława,

+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,

+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,

+ Maria Prygiel – od Szymakowskich z rodziną,

+ Stanisław Nosal – od rodziny Napierajów,

+ Krystyna Hołota – od Krystyny i Piotra Oszastowskich,

+ Mirosław Babiuch – od współpracowników żony ZGOPS w Grojcu,

+ Anna Pruba – od rodziny Macheta i Kulpa,

+ Leokadia Majcherek – od rodziny Zinkow,

+ Genowefa Habczyk – od Krzysztofa Sulikiewicz z rodziną,

+ Teresa Pyszorska – od rodziny Golińskich,

+ Edward Kuchciński – od Elżbiety i Piotra Wróbel z synami,

+ Anna i Adam Chowaniec oraz zmarli z rodziny,

+ Henryka Hatłas – od Elżbiety i Andrzeja,

+ Anna Pędziwiatr – od wnuka Zbigniewa z żoną Kasią,

+ Kazimierz Homa – od szwagierki Ewy z mężem i rodziną,

+ Józef Żak – od Walusiaków z Bobrka,

+ Henryk Piwowarski – od bratanicy Ewy z rodziną,

+ Jadwiga Bryś – od sąsiadów Hurnik,

+ Zofia Lasek – od Mari Łagos,

+ Teodor Łagos – od koleżanek żony i Pracowników Jakości,

+ Augustyn Adamczyk 5 r. śm. oraz rodzice i teściowie,

+ Kazimierz Klimczyk – od Janiny Stefańskiej,

+ Anna i Ludwik Myrdko oraz syn Marcin,

+ Józef Śniechowski 1r.śm.

+ Krzysztof Wanat – od rodziców.

 

27.07.2017 – Czwartek


7:00 + Jan Mach, żony: Anna i Karolina oraz dzieci.

8:00 + Anna i Marcin Gworek.

18:00 + Stefania i Andrzej Wanat.

 

28.07.2017 – Piątek


7:00 + Halina Wilczak – od syna Marcina z rodziną.

8:00 + Henryk Liszka – od sąsiadów z ul. Żwirki i Wigury.

18:00 Wspólna do Miłosierdzia Bożego:

+ Helena Piwowarczyk – od Barbary i Józefa Pędziwiatr,

+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od Koła Gospodyń z Babic i Zespołu „ Babiczanki”,

+ Stanisław Nosal – od Marii i Henryka Wójcik,

+ Krystyna Hołota – od Haliny i Bogdana z córkami,

+ Anna Pruba – od siostrzeńca Janusza Tryścień,

+ Leokadia Majcherek – od Marii i Władysława Jarnot z rodziną,

+ Andrzej Jarosz – od znajomego Roberta Gasidło,

+ Edward Kuchciński – od Przyjaciół z klasy IV b,

+ Henryka Hatłas – od Katarzyny i Moniki z rodzinami,

+ Anna Pędziwiatr – od rodziny Matysiak,

+ Kazimierz Homa – od chrześniaka Mariusza z rodziną,

+ Władysław Księżarczyk – od Zofii Noworyta i Antoniego Jarnot z rodzinami,

+ Józef Żak – od Wanatów z Bobrka,

+ Henryk Piwowarski – od Pracowników MZK Oświęcim,

+ Teodor Łagos – od rodziny Figurów i Kuglerów,

+ Zofia Lasek – od Basi i Adama Przemyk z Żabnicy,

+ Helena Żak – od rodziny Dziwak,

+ Kazimierz Klimczyk – od Heleny i Andrzeja Bratek z synem Robertem,

+ Anna i Ignacy Ryt,

+ Maria i Władysław Patyna z synem Józefem oraz Anna i Jan Patyna.

 

29.07.2017 – Sobota


7:00 + Halina Wilczak – od siostry Krystyny z rodziną.

8:00 + Marian Tobiczyk 3 r. śm.

18:00 Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Janiny i Bolesława, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia Jubilatów.

 

30.07.2017 – Niedziela


6:00 Za Parafian.

8:00 + Józef Piwowarski 12 r. śm.

9:00 + Ludwik i Władysław Pędrys oraz wnuk Tomasz.

9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Anna i Władysław Juruś, syn Ryszard i zięć Kazimierz Gieregowski.

10:30 + Zofia i Stanisław Jabłoński oraz syn Mariusz.

12:00 + Anastazja i Józef Szczerbowski.

18:00 + Helena i Roman Janiga.