Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 3 do 10 września 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 03 WRZEŚNIA DO 10 WRZEŚNIA 2017r

3.09.2017 – Niedziela


6:00 – ZA PARAFIAN.
8:00 WYPOMINKOWA.
9:00 O Bł. B. dla Dzieci i Młodzieży z Babic na cały rozpoczynający się Rok Szkolny.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Adam Sroka oraz rodzice i bratowa Wiesława.
10:30 Chrzty.
12:00 + Michalina i Stefan Krokosz.
18:00 + Rozalia Wójcik.

4.09.2017 – Poniedziałek


7:00 + Henryka Hatłas – od współlokatorów z Ul. Nideckiego 13 F.
7:30 + Mirosław Babiuch – od cioci Zofii z rodziną.
8:00 + Władysław Kosowski 9 r. śm.
8:00 W Intencji Dzieci, Młodzieży, Nauczycieli i Katechetów rozpoczynających Nowy Rok Szkolny.
18:00 + Rozalia Bocheńska.
18:00 + Józef Wróbel.

5.09.2017 – Wtorek


7:00 + Ryszard Malina – od brata Henryka z rodziną.
7:30 + Andrzej Czerwik – od brata Romana z rodziną.
8:00 + Stefania, Józef i Jerzy Błazenek.
18:00 + Józef Matuzewicz oraz Elżbieta Tobiczyk.

6.09.2017 – Środa


7:00 + Henryka Hatłas – od współlokatorów z Ul. Nideckiego 13 E, G, H.
7:30 + Czesław Stachura – od bratowej Stanisławy.
8:00 + Roman Stefański 7 r. śm., rodzice Kazimiera i Rudolf oraz teściowie Aniela i Michał Gleczman z córką Krystyną.
18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
O Bł. B. w Nowym Roku Szkolnym,
Dziękczynna za 80 lat życia Krystyny Kowalczyk, z prośbą o zdrowie, Bł. B., opiekę M. B. Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia,
O Bł. B. i opiekę M. B. dla Klaudii i Adama Tobiasz rozpoczynających nową drogę życia,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Leokadia Majcherek – od Koleżanek i Kolegów z Laboratorium,
+ Anna Pędziwiatr – od Heleny Nowak z rodziną,
+ Kazimierz Homa – od Emilii Szczęść oraz rodzin: Krzemień i Pniak,
+ Józef Żak – od rodziny Jarzynów,
+ Zofia Lasek – od Swatowej z Przeciszowa,
+ Ferdynand Gębiś 25 r. śm.
+ Kazimierz Klimczyk – od sąsiadów Tadeusza i Ireny Borkowskich,
+ Jadwiga Bryś – od Grażyny i Jana Wacławek,
+ Józef Bobiński – od Ewy i Marka Palka z rodziną,
+ Bronisława Lach – od Zofii Mika z rodziną,
+ Regina Wolas – od rodziny Brożków z Głębowic,
+ Ryszard Kaszewski – od Załogi Sklepu Nr 3 w Dworach,
+ Anna Matuła – od Czesławy i Jana Pająk z rodziną,
+ Janina Spisak – od kolegów syna Marka,
+ Irena Skrzypaszek – od Józefy i Ludwika Miziołek z Gromca,
+ Maria Chorążak – od kuzyna Andrzeja Olejarz z dziećmi,
+ Daniel Olejarz,
+ Martyna Ziajka, mąż Franciszek i syn Zygmunt,
+ Stefania i Kazimierz Myrdko oraz syn Marian,
+ Anna Korzec – od bratowej Broni z rodziną,
+ Włodzimierz Gwóźdź,
+ Henryk Kusy.

7.09.2017 – Czwartek


7:00 + Henryka Hatłas – od Znajomej z Ul. Bałandy.
7:30 + Maria i Jan Połącarz oraz Anna i Władysław Pidło.
8:00 + Genowefa Habczyk – od brata Władka z rodziną.
18:00 + Roman Siuta.

8.09.2017 – Piątek


7:00 + Janina Kozik.
7:30 + Edward Kuchciński – od Józefy Kaczmarczyk z rodziną.
8:00 + Leokadia Majcherek – od Marii i Henryka Derów z rodziną.
18:00 WYPOMINKOWA.
18:00 Wspólna do Miłosierdzia Bożego.
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od Wspólnoty Effatha,
+ Anna Pędziwiatr – od Mariana z żoną i rodziną z Monowic,
+ Kazimierz Homa – od rodziny Heleny Płachta i Anny Grzywa,
+ Józef Żak – od Sylwii i Rafała Gigoń,
+ Teodor Łagos – od Bogusławy i Marka Lipień,
+ Zofia Lasek – od sąsiadów Isula,
+ Jadwiga Bryś – od rodziny Majeścików ze Zwardonia,
+ Bronisława Lach – od kuzyna Edwarda Strycharskiego,
+ Regina Wolas – od rodziny Leśniaków z Głębowic,
+ Ryszard Kaszewski – od sąsiadów Jarnot,
+ Irena Skrzypaszek – od Bernadetty Polak z rodziną,
+ Maria Chorążak – od Beaty Szumskiej z rodziną,
+ Julia Berner – od męża Mariana,
+ Michał Porządnicki 30 r. śm. oraz rodzice,
+ Konstanty Mizioł – od rodziny Talar,
+ Lucyna Arczewska – od rodziny Sikorski i Szulc,
+ Kazimierz Klimczyk – od Jolanty i Haliny Heród,
+ Janina Boczarska – od bratowej Stefanii z synami Adamem i Marcinem,
+ Józef Bobiński – od Agnieszki Dziwak z rodziną,
+ Roman Sulkiewicz – od Marii Sulkiewicz z dziećmi,
+ Zofia i Józef Blacha, Julia i Stanisław Sowa oraz Jan Gąsior.

9.09.2017 – Sobota


7:00 + Zbigniew Jarnot – od szwagra Andrzeja z rodziną,
7:30 + Stanisław Czerwik 15 r. śm.
8:00 + Stefania i Wacław Linchard oraz synowie: Alfred z żoną Stanisławą i Bronisław.
18:00 + Antoni Sierant 18 r. śm. oraz rodzice i teściowie.

10.09.2017 – Niedziela


6:00 ZA PARAFIAN.
8:00 + Bronisława i Antoni Kuczek oraz zięciowie: Augustyn i Stanisław.
9:00 + Maria i Julian Waliczek oraz rodzice.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Jan i Karolina Skrzypaszek – od córki z rodziną.
10:30 ROCZKI: Kornelia Trąbała, Antoni Bernaś, Maja Wabik.
12:00 + Zofia Księżarczyk, mąż Józef oraz syn Władysław.
18:00 + Irena Skrzypaszek – od wnuka Marcina z żoną Gabrielą.