Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 10 do 17 września 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 10 WRZEŚNIA DO 17 WRZEŚNIA 2017r

10.09.2017 – Niedziela


6:00 ZA PARAFIAN.
8:00 + Bronisława i Antoni Kuczek oraz zięciowie: Augustyn i Stanisław.
9:00 + Maria i Julian Waliczek oraz rodzice.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Jan i Karolina Skrzypaszek – od córki z rodziną.
10:30 ROCZKI: Kornelia Trąbała, Antoni Bernaś, Maja Wabik.
12:00 + Zofia Księżarczyk, mąż Józef oraz syn Władysław.
18:00 + Irena Skrzypaszek – od wnuka Marcina z żoną Gabrielą.

11.09.2017 – Poniedziałek


7:00 + Adam Ziemba – od siostry Jadwigi z rodziną.
7:30 + Bronisława Lach – od męża.
8:00 + Edward Kuchciński – od Marii i Andrzeja Bibrzyckich.
18:00 + Adam Czerny r. śm.

12.09.2017 – Wtorek


7:00 Michał i Maria Gucwa.
7:30 + Bronisława Lach – od Heleny Wanat z rodziną i Barbary Cichoń z rodziną.
8:00 + Marian, Władysław i Zofia Księżarczyk oraz Jan i Rozalia Jęczała.
18:00 + Irena Skrzypaszek – od syna Romana z rodziną.
18:00 + Wawrzyniec Olejarz 28 r. śm.

13.09.2017 – Środa


7:00 + Bronisława Lach – od rodzin: Gasidło i Kotłowski.
7:30 + Andrzej Jarosz – od córki Aldony z rodziną.
8:00 + Anna Pruba – od kuzynki Bogusi Grabowskiej z rodzina.
18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
Dziękczynna za 20 lat związku małżeńskiego Małgorzaty i Tomasza, z prośbą o zdrowie , Bł. B. i opiekę M.B. na dalsze lata życia,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Leokadia Majcherek – od Współpracowników Inspekcji Sanitarnej w Oświęcimiu,
+ Anna Pędziwiatr – od Stanisławy Nycz z Monowic,
+ Kazimierz Homa – od rodziny Nowocień,
+ Józefa Żak – od Zarządu i Członków LKS Broszkowice,
+ Teodor Łagos – od Jana i Marii Lasek,
+ Zofia Lasek – od rodziny Dziwak,
+ Jadwiga Bryś – od Beaty i Piotra Walus z dziećmi,
+ Bronisław Lach – od kuzynki Jadwigi Rodzaj z rodziną,
+ Józef Bobiński – od Barbary i Mirosława Ludwinem,
+ Regina Wolas – od Urszuli i Adama Marć z rodziną,
+ Ryszard Kaszewski – od rodziny Dziwaków,
+ Janina Spisak – od Znajomych z Babic,
+ Irena Skrzypaszek – od rodzin Porządnickich i Męderskich,
+ Maria Chorążak – od Czesławy Toporek z dziećmi i ich rodzinami,
+ Julia Berner – od Ewy Kaczmarczyk,
+ Jan Sender, Marian Księżarczyk oraz Jan i Katarzyna Gworek,
+ Konstanty Mizioł – od Krystyny i Adama Majkowskich,
+ Kazimierz Klimczyk – od Marka Jakubika z rodziną,
+ Roman Sulikiewicz – od Marii i Henryka Wójcik,
+ Eugenia Grzybek – od rodziny Kłakus,
+ Anna Korzec – od Eugenii Mańka z rodziną.

14.09.2017 – Czwartek


7:00 + Stanisław Wróbel 10 r. śm.
7:30 + Emilian i Marian Mucha,
8:00 + Edward Kuchciński – od rodziny Kołodziej.
18:00 + Józef Kapturkiewicz – od żony z dziećmi.

15.09.2017 – Piątek


7:00 Henryka Hatłas – od męża.
7:30 + Maria i Adam Krupa oraz córka Helena i synowie: Stanisław i Kazimierz.
8:00 + Maria i Józef Górscy oraz Karolina Mikołajczyk.
18:00 Wspólna do Miłosierdzia Bożego:
+ Mirosław Babiuch – od kolegów z firmy Exbud,
+ Leokadia Majcherek – od współpracowników Inspekcji Sanitarnej w Oświęcimiu,
+ Anna Pędziwiatr – od rodziny Grubków, Paluchów i Majkutów,
+ Kazimierz Homa – od rodziny Goździków i Klytów,
+ Józef Żak – od kuzyna Józefa Wanat z żoną Jadwigą i rodziną,
+ Zofia Lasek – od rodziny Piętka,
+ Jadwiga Bryś – od Zofii Połącarz,
+ Bronisława Lach – od rodziny Hatłas,
+ Regina Wolas – od rodziny Grubków, Kwadransów i Nycz z Włosienicy,
+ Irena Skrzypaszek – od Danuty i Jerzego Pactwa z Gromca,
+ Maria Chorążak – od Jarosława Chojnackiego z rodziną,
+ Julia Berner – od rodziny Musiał,
+ Barbara Zużałek – od ciotki Hanki i wujka Heńka,
+ Henryk Goś – od brata z rodziną,
+ Kazimierz Klimczyk – od Bożeny z rodziną,
+ Janina Boczarska – od Marii i Franciszka Sporysz z Grojca,
+ Józef Bobiński – od Doroty Mrowiec z Rajska z rodziną,
+ Roman Sulikiewicz – od Kotylów i Mąsiorów,
+ Janik Maria od brata Czesława z żoną z Osieka,
+ Eugenia Grzybek – od syna Henryka z rodziną,
+ Anna Korzec – od Krystyny Nizioł z rodziną.

16.09.2017 – Sobota


7:00 + Leokadia Majcherek – od siostry Wandy z rodziną.
7:30 + Anna Pruba – od chrześniaka Tomasza Tryścień z rodziną.
8:00 Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Agaty i Waldemara Drabek, z prośbą o Bł. B. i opiekę M.B. na dalsze lata wspólnego życia.
18:00 + Franciszka i Jan Pańszczyk.

17.09.2017 – Niedziela


6:00 ZA PARAFIAN.
8:00 + Stefania i Stanisław Jęczmyk.
9:00 + Roman Szulc, żona Stefania oraz rodzice.
9:30 Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa: + Józef Olejarz 15 r. śm. – od żony i dzieci.
10:30 CHRZTY
12:00 + Stanisław Jarnot oraz rodzice Andrzej i Anna.
14:00 Kaplica Hallerów: + Władysław Księżarczyk – od chrześniaka Jarosława z żoną i dziećmi.
18:00 + Zofia i Franciszek Matyja.