Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 1 do 8 października 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 01 PAŹDZIERNIKA DO 08 PAŹDZIERNIKA 2017r.

1.10.2017 – NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Andrzej Orlicki, żona Weronika oraz syn Eugeniusz z żoną i synem.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Julian Isula.
10:30 CHRZTY
12:00 + Antoni Kwaśny 20 r. śm., rodzice: Jan i Wiktoria oraz siostra Zofia Olejarz.
18:00 + Stanisław Wyrobiec oraz żona Anna.

2.10.2017 – PONIEDZIALEK


7:00 + Leokadia Majcherek – od brata z rodziną.
7:00 + Marek Niedziałkowski – od siostry Grażyny z rodziną.
8:00 Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Honoraty, z prośbą o zdrowie, Bł. B. na dalsze lata życia.
18:00 + Waleria i Stanisław Miłoń.


3.10.2017 – WTOREK
7:00 + Anna Jurczyk.
7:00 + Józef Mekla – od syna Krzysztofa z rodziną.
8:00 + Anna Modrzejewska oraz rodzice Bronisława i Rudolf Ćwikliccy.
18:00 + Władysław Kraus.

4.10.2017 – ŚRODA


7:00 + Józef Żak – od brata Tadeusza z żoną.
7:00 + Zmarli z rodziny Żywczok oraz dusze oczekujące modlitwy.
8:00 + Józef Żak – od Heleny Adamczyk
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W Intencji Uczestników Pielgrzymki „Śladami Św. Brata Alberta” – z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i Bł. B.
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Anna Pędziwiatr – od sąsiadki Tomasiewicz,
+ Teodor Łagos – od Leszka i Marty Lasek z rodziną,
+ Zofia Lasek – od Zofii Połącarz i rodziny Gworek,
+ Jadwiga Bryś – od sąsiadów Gągoł,
+ Bronisława Lach – od Bożeny i Andrzeja Zakrzewskich,
+ Irena Skrzypaszek – od Alicji i Edwarda Majcherek z Gromca,
+ Wiesław Jarnot 8 r. śm.,
+ Julia Berner – od rodziny Berner i Kajor,
+ Maria Chorążak – od sąsiadów Duda z roli Chorążakowej z Sidziny,
+ Kazimierz Klimczyk – od sąsiadów z ul. Grunwaldzkiej,
+ Janina Boczarska – od Zosi Wawro,
+ Józef Bobiński – od koleżanek i kolegów z pracy córki Danuty,
+ Roman Sulikiewicz – od Józefy Maksajdy,
+ Eugenia Grzybek – od rodziny Dubel,
+ Anna Korzec – od Anny Mańka z rodziną,
+ Irena Chronowska – od koleżanek z Technikum Ekonomicznego,
+ Stanisław Sieranc – od Bogusławy i Tadeusza Sieranc,
+ Lucyna Arczewska – od Ewy i Jacka Jarnot,
+ Zofia Księżarczyk – od szwagierki Władysławy Olszowskiej z rodziną,
+ Jan Ryszka 2 r. śm.,
+ Halina Grodzka 2 r. śm. – od syna i synowej,

5.10.2017 – CZWARTEK


7:00 + Genowefa Habczyk – od Joanny Fierdonek i Sylwii Walusiak,
7:00 + Irena Skrzypaszek – od Anny Kiszczak z rodziną.
8:00 + Anna Pędziwiatr – od córki Janiny z mężem.
18:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski od Jezusa Miłosiernego od Mieszkańców z Ul. Wysokie Brzegi, z prośbą o Bł. B., potrzebne Łaski i opiekę Bożą.
18:00 + Cyryl Pędziwiatr.

6.10.2017 – PIĄTEK


7:00 + Józef Żak – od wnuka Daniela.
7:00 + Józef Mekla – od wnuka Tomasza z rodziną.
8:00 + Anna Pruba – od wujenki Zofii Gałuszka.
18:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski od Jezusa Miłosiernego od Mieszkańców z Ul. Bałandy 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, z prośbą o Bł. B., potrzebne Łaski i opiekę Bożą.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Anna Pędziwiatr – od rodziny Szulców i Teresy Jaśkiewicz,
+ Zofia Lasek – od Władysława dziwak z żoną,
+ Jadwiga Bryś – od rodziny Dziedzic i Trepis,
+ Józef Bobiński – od syna Zbigniewa z rodziną,
+ Bronisława Lach – od rodziny Jędrasów,
+ Julia Berner – od wnuka Łukasza,
+ Maria Chorążak – od Anny i Krystiana Oleksy,
+ Barbara Zużałek – od sąsiadów Dyduch z dziećmi,
+ Irena Skrzypaszek – od wnuczki Magdaleny z mężem Szymonem,
+ Janina Boczarska – od Danuty Niedziela z rodziną,
+ Maria Janik – od Dyrekcji i Pracowników Hospicjum „Pomnik Miastu Oświęcim”,
+ Józef Bobiński – od szwagra Michała z rodziną,
+ Roman Sulikiewicz – od Krzysztofa Sulikiewicz z rodziną,
+ Anna Korzec – od Stanisława i Krystyny z Oświęcimia,
+ Irena Chronowska – od koleżanek z Technikum Ekonomicznego,
+ Józef Kapuściński, Stefania, Józef, Jakub, Kazimierz, Eugeniusz Czesław Kapuścińscy oraz Ludwik Mitek – od Janiny i Feliksa Kapuścińskich,
+ Stanisław Sieranc – od sąsiadów z ul. Traugutta 24 z Czechowic Dziedzic,
+ Lucyna Arczewska – od koleżanek i kolegów Marka i Hani z Firmy „Wist”,
+ Zofia Księżarczyk – od Joanny Bachowskiej z rodziną,
+ Krystyna Kubisty – od rodziny Jarzyna,
+ Władysław Gworek, Anna i Stanisław Noworyta oraz syn Władysław, Stefania i Wawrzyniec Kwaśny.

7.10.2017 – SOBOTA


7:00 + Kazimierz Homa – od córki Jolanty z mężem i wnukiem.
8:00 + Anna Pędziwiatr – od prawnuka Dawida.
8:00 + Aniela i Władysław Jasek oraz Zmarli z rodziny.
15:00 Dziękczynna w 50 lecie ślubu Anny i Henryka Świerk, z prośbą o zdrowie i Bł. B.
18:00 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 25 lat małżeństwa Edyty i Marka Kozioł z prośbą o Bł. B. i opiekę M. B. dla Jubilatów i ich rodziny.

8.10.2017 – NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Eugeniusz Niemiec 13 r. śm..
9:00 + Eleonora i Franciszek Bartyzel.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Irena Skrzypaszek – od córki Jadwigi z rodziną.
10:30 ROCZKI: Nikodem Hachuła, Jan Kuwik, Natalia Bogumiła Dziędziel.
12:00 + Tomasz Pędrys 7 r. śm.
18:00 + Helena Pachołek 9 r. śm.