Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 5 listopada do 12 listopada 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 5 LISTOPADA DO 12 LISTOPADA 2017r

 


5.11.2017. NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN.
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Józef Wrzeszcz 5 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Henryk Grabowski z teściami.
10:30 CHRZTY
12:00 + Waldemar Ziemniak 40 r. śm. oraz rodzice.
18:00 + Ks. Józef Góra z rodzicami Janem i Kunegundą.

6.11.2017 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Józef Żak – od Anny i Bartłomieja Żak z dziećmi.
7:00 + Regina Wolas – od siostry Ireny z rodziną.
8:00 + Ryszard Kaszewski – od synów: Krzysztofa, Wojciecha i Michała.
18:00 + Władysław Karolus w 21 r. śm.

7.11.2017 WTOREK


7:00 + Henryk Piwowarski – od córki Izy z rodziną.
7:00 + Henryk Goś – od siostry Marianny z rodziną.
8:00 + Andrzej Marszałek z rodzicami.
18:00 + Janina Kowalczyk.

8.11.2017 ŚRODA


7:00 + Jadwiga Bryś – od siostrzenicy Beaty z córką Urszulą.
8:00 + Danuta Pajor.
8:00 + Anatol Gabryszczak 50 r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji ludzi chorych i cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji wybranych i mianowanych Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej o dary Ducha Świętego,
O Bł. B. i opiekę M. B. oraz dary Ducha Świętego dla Ks. Sławomira z okazji Imienin,
O Bł. B. i opiekę M. B. oraz dary Ducha Świętego dla Ks. Marcina z okazji Imienin – od Żywych Róż,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od Andrzeja Makucha,
+ Irena Skrzypaszek – od rodziny Jarnot i Heruk,
+ Irena Chronowska – od Marii i Józefa Rydzom z rodziną,
+ Bogusław Grochowski – od rodziny Łazarzów,
+ Mieczysław Konarski – od Wandy Domżał z córkami,
+ Krystyna Kubisty – od Marii Lichota,
+ Krystyna Pączek – od kuzynki Krystyny Matyszkiewicz z rodziną,
+ Stanisław Terentowicz – od Edyty i Krzysztofa Kłapa oraz Stanisławy Parzymięso,
+ Genowefa Kubica – od Beaty i Krzysztofa Wawro,
+ Danuta Wojtacha – od Zofii i Marka Boike z Makowa Podhalańskiego,
+ Karol Olejarz – od sąsiadów Kozłowskich,
+ Jacek Maroszek – od sąsiadów z ul. Konarskiego 14,
+ Janina Czuwaj – od siostry Anny z rodziną,
+ Zofia Mitoraj – od kuzyna Andrzeja Bibrzyckiego z rodziną,
+ Zofia Księżarczyk – od bratanic: Małgorzaty, Ireny i Katarzyny z rodzinami,
+ Weronika Marszalek – od kuzyna Edwarda Maciąga z Bielan,
+ Józef Grzywna – od rodziny Cofałów.

9.11.2017 CZWARTEK


7:00 + Jadwiga Bryś – od siostry Zofii Isula.
7:00 + Irena Skrzypaszek – od Alicji i Zofii Żak z rodziną.
8:00 + Józef Żak – od Tomasza i Sylwii Borejasz z rodziną.
18:00 + Karol Ledwoń.

10.11.2017 PIĄTEK


7:00 + Ks. Proboszcz Jerzy Brońka.
8:00 + Henryk Piwowarski – od brata Józefa z żoną i bratowej Krystyny.
18:00 WYPOMINKOWA
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Antoni i Katarzyna Księżarczyk,
+ Maria Chorążak – od koleżanek: Zofii Wandor i Zofii Pastuszak.
+ Barbara Zużałek – od syna Patryka,
+ Irena Skrzypaszek – od Czesławy Kuźma z rodziną,
+ Janina Boczarska – od Gabrieli i Pawła Korczyków z synem Jakubem,
+ Irena Chronowska – od Danuty i Marka z dziećmi,
+ Janina Olejarz, Stanisława Ryszka z mężami,
+ Bogusław Grochowski – od Krystyny Martyniak z rodziną,
+ Mieczysław Konarski – od koleżanek żony z pracy,
+ Krystyna Kubisty – od Grażyny i Adama Wanat z rodziną,
+ Ludwik Czuba,
+ Stanisław Pacyga 22 r. śm.,
+ Krystyna Pączek – od kuzynki Janiny Zając z rodziną,
+ Stanisław Terentowicz – od wędkarzy z Broszkowic,
+ Danuta Wojtacha – od rodziny Pędziwiatr i Wacławek,
+ Karol Olejarz – od sąsiadów Tobiasz z rodziną,
+ Maria Parcer – od Marii Janik,
+ Genowefa Mrozik, Adam Niemiec,
+ Janina Czuwaj – od siostry Cecylii.

11.11.2017 SOBOTA


7:00 + Teodor Łagos – od wnuczek: Natalii i Ani z rodzinami.
7:00 + Julia Berner – od córki Iwony z mężem Leszkiem.
8:00 Dziękczynna z 45 lat małżeństwa Jadwigi i Antoniego Homoncik, o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata wspólnego życia małżeńskiego.
8:00 + Andrzej Kowacz – od żony z dziećmi.
18:00 + Franciszek Wrona 23 r. śm.

12.11.2017 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Michał i Aniela Piwowarski.
9:00 + O Miłosierdzie Boże dla Zmarłych Mieszkańców z Babic.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Barbara Ptak 7 r. śm. – od siostry i rodziców.
10:30 ROCZKI: Karolina Lubińska, Mikołaj Bolek, Filip Żółty, Sylwia Bliźnik.
12:00 + Franciszek Kita 5 r. śm. oraz żona Jadwiga.
18:00 + Józefa 5 r. śm. i Stanisław Jarosiewicz oraz rodzice i rodzeństwo.