Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 10 do 17 grudnia 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 10 GRUDNIA DO 17 GRUDNIA 2017r

10.12.2017 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Anna i Antoni Adamczyk oraz synowie, córka i zięciowie.
9:00 Dziękczynna za dotychczas otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie i Bł. B. dla Józefy i Jej rodziny, na dalsze lata życia.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Antoni Olejarz.
10:30 ROCZKI: Antoni Stuglik.
12:00 + Helena i Stanisław Ryszka.
18:00 W Intencji Bogu wiadomej.

11.12.2017 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Irena Skrzypaszek – od Jana Połącarz z rodziną.
7:00 + Janina Boczarska – od rodziny Mitoraj z Zaborza.
8:00 + Maria i Władysław Bokota.
17:00 +Wanda Bratek 8 r. śm.

12.12.2017 WTOREK


7:00 + Janina Boczarska – od Danuty.
7:00 + Józef Bobiński – od szwagra Andrzeja z rodziną.
8:00 + Stefania i Karol Kołodziej oraz synowa Genowefa.
17:00 + Rozalia i Wiktor Czerwik.

13.12.2017 ŚRODA


7:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski od Jezusa Miłosiernego od Mieszkańców z Ul. Piłsudskiego i Szelburg Zarembiny, z prośbą o Bł. B., potrzebne Łaski i opiekę Bożą.
8:00 + Irena Skrzypaszek – od Edwarda, Jana i Stanisława Żak z rodzinami.
17:00 + Andrzej Kwaśny 4 r. śm. oraz rodzice: Rozalia i Józef
18:00 W Intencji Ojczyzny w rocznice stanu wojennego, za nieżyjących Członków Solidarności oraz o Bł. B. dla obecnych Członków Solidarności i ich rodzin.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O szczególną opiekę M.B. Nieustającej Pomocy, a także o wstawiennictwo Judy Tadeusza w powrocie do zdrowia syna Łukasza oraz o Bł. B. dla całej rodziny,
Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 85 lat Władysławy Porządnickiej, z prośbą o zdrowie , Bł. B. i opiekę M.B. na dalsze lata życia Jubilatki oraz Jej rodziny,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od Krystyny Krawczyk z rodziną,
+ Anna Sereś 11 r. śm.,
+ Karol Olejarz – od chrześniaka Łukasza Worek,
+ Janina Czuwaj – od Grzegorza Naglik z żoną,
+ Zofia Mitoraj – od rodziny Szpaków,
+ Genowefa Kubica – od koleżanek i kolegów z pracy,
+ Krystyna Kubisty – od Beaty Dziędziel z dziećmi,
+ Bogumiła Bęben – od bratanka Andrzeja Sitka,
+ Władysław Szczerbowski – od rodziny Bliźnik,
+ Piotr Olszewski – od bratowej Mikowej i rodziny Kowalczyków,
+ Grażyna Graca – Rakoczy – od syna Grzegorza,
+ Albin Jarzyna oraz zięć Bogusław,
+ Maria Hurnik – od rodziny Hurnik z ul. Zwycięstwa 34,
+ Alojzy Kaszyca – od rodziny Gworek z Dworów,
+ Alojzy Kocemba – od sąsiadów z bloku 20,
+ Grażyna Graca – Rakoczy – od rodziny Graców z miasta.

14.12.2017 CZWARTEK


7:00 + Janina Boczarska – od syna i córki z rodziną.
7:00 + Maria Chorążak – od Janiny Sitek z synami.
8:00 + Jan i Józef Waliczek.
17:00 + Zofia Lorek 2 r. śm.

15.12.2017 PIĄTEK
7:00 + Kazimierz Klimczyk – od kolegi Jana Busiek z rodziną.
7:00 + Roman Sulikiewicz – od syna Jacka z rodziną.
8:00 + Aniela i Stanisław Michałek oraz córka Maria.
17:00 + Adam Kamiński 14 r. śm.
17:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Zosi i Alka Bałut,
+ Irena Skrzypaszek – od Mariusza Sroka z rodziną,
+ Karol Olejarz – od Anny i Piotra Orlickich,
+ Janina Czuwaj – od Zofii Gworek i rodziny Sieranc,
+ Zofia Mitoraj – od rodziny Kaczmarczyków,
+ Jan Stockfisch – od sąsiadów z ul. Spacerowej,
+ Genowefa Kubica – od sąsiadki Marii,
+ Krystyna Kubisty – od cioci Melanii i Mariana Ząbek,
+ Bogumiła Bęben – od bratanka Jacka Sitka z rodziną,
+ Piotr Olszewski – od koleżanek córki z pracy,
+ Grażyna Graca – Rakoczy – od syna Roberta z żoną oraz wnuków: Krystiana i Dawida,
+ Maria Hurnik – od Koła Gospodyń Wiejskich w Dworach,
+ Ireneusz Siemek 8 r. śm. – od żony z dziećmi,
+ Alojzy Kocemba – od kolegów z transportu.

16.12.2017 SOBOTA


7:00 + Zofia Lasek – od wnuczki Moniki z mężem Jurkiem i dziećmi.
7:00 + Maria Hurnik – od syna Bogdana i Natalii Hurnik z rodziną.
8:00 + Andrzej Kowacz – od Jana i Ireny Korwin.
8:00 + Joanna Gruchała 2 r. śm.
18:00 + Waldemar Wądołek 8 r. śm.

17.12.2017 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław Korzeniowski 14. r. śm.
9:00 + Zofia Trębacz 4 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Józef Mańka w r. śm.
10:30 CHRZTY
12:00 + Marta Mistak.
18:00 + Irena Szymonek 6 r. śm. oraz rodzice i teściowie.