Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 17 do 24 grudnia 2017

INTENCJE MSZALNE: OD 17 GRUDNIA DO 24 GRUDNIA 2017r


17.12.2017 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław Korzeniowski 14. r. śm.
9:00 + Zofia Trębacz 4 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Józef Mańka w r. śm.
10:30 CHRZTY
12:00 + Marta Mistak.
18:00 + Irena Szymonek 6 r. śm. oraz rodzice i teściowie.

18.12.2017 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Lucyna Arczewska – od córki Hanny i syna Marka z rodziną.
7:00 + Józef Bobiński – od sąsiadów i kolegów z klatki G i F.
8:00 + Maria Chorążak – od Mariusza i Agnieszki Tasz z rodziną.
17:00 + Helena Wanat 14 r. śm. oraz rodzice.
17:00 + Jan Słowik 17 r. śm. oraz rodzice i teściowie.

19.12.2017 WTOREK


7:00 + Irena Skrzypaszek – od brata Mariana z rodziną.
8:00 + Maria Chorążak – od Janiny Olejarz.
17:00 + Stanisław Kubisty 9 r. śm. oraz rodzice.
17:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka 1 r. śm.

20.12.2017 ŚRODA


7:00 + Roman Sulikiewicz – od córki Anny z rodziną.
8:00 + Maria Chorążak – od Zofii Pędziwiatr i Władysława Tasz z rodziną.
17:00 + Katarzyna i Henryk Kasprzyk.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
Dziękczynna za opiekę M. B. w mijającym roku, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M.B. na dalsze lata życia dla Wilhelma i Marianny Dreckmann,
O Łaskę dobrej spowiedzi dla Parafian i radosne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia,
O Łaskę nawrócenia i wyjścia z nałogu pijaństwa i alkoholizmu dla Henryka,
W Intencji Wszystkich Parafian, Którzy przyjmowali Tryptyk Jezusa Miłosiernego i Apostołów Miłosierdzia, o Bł. B., wierność Chrystusowi oraz dar Wyobraźni Bożego Miłosierdzia,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od kuzyna Zbigniewa Palka z żoną Danutą,
+ Irena Skrzypaszek – od Marka i Anny Sroka z rodziną,
+ Jan Adamczyk, żona Kunegunda, synowie: Stanisław i Mieczysław,
+ Karol Olejarz – od rodziny Księżarczyków,
+ Janina Czuwaj – od Beaty Walusiak z synem,
+ Zofia Mitoraj – od Mariana Kawczak z rodziną,
+ Jan Stockfisch – od rodziny Błasiak,
+ Genowefa Kubica – od Bożeny i Andrzeja Lichota,
+ Krystyna Kubisty – od cioci Teresy Wilczak z rodziną,
+ Bogumiła Bęben – od siostrzenicy Bernadki z rodziną,
+ Piotr Olszewski – od sąsiadów z Ul. Budowlanych klatka 16,
+ Grażyna Graca Rakoczy – od Kierownictwa i Współpracowników Pawła z firmy GALMEX,
+ Alojzy Kocemba – od sąsiadów z bloku 20,
+ Janina Nyderek oraz mężowie Jan i Michał,
+ Jerzy Kotarski – od rodziny Waszczak,
+ Maria Hurnik – od chrześniaka Jarka Hurnika z rodziną.

21.12.2017 CZWARTEK


7:00 + Władysław i Katarzyna Munia.
7:00 + Józef Bobiński – od rodziny Rygiel
8:00 + Władysława Nachajska – od chrześnicy Janiny Kaczmarczyk z rodziną.
17:00 + Jadwiga Toczek 7 r. śm.
17:00 + Wiktoria Pędziwiatr.

22.12.2017 PIĄTEK


7:00 + Kazimierz Klimczyk – od syna Sławomira, synowej, wnuków i wnuczki.
7:00 + Maria i Władysław Kępka oraz córka Dana.
8:00 + Maria i Mieczysław Jakubowski.
17:00 + Piotr, Zofia i Janina Rembiesa.
17:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Danuty, Ewy i Artura Palka,
+ Irena Skrzypaszek – od Koła Gospodyń Wiejskich w Dworach,
+ Władysława Aleksandrowicz – od córki Urszuli,
+ Karol Olejarz – od kuzynki Barbary z mężem Bogdanem i rodziną,
+ Janina Czuwaj – od Doroty i Piotra Księżarczyk,
+ Zofia Mitoraj – od Ireny Kawczak z rodziną,
+ Jan Stockfisch – od rodziny Maców,
+ Genowefa Kubica – od rodziny Kosowskich,
+ Krystyna Kubisty – od Henryka Mazur z rodziną,
+ Bogumiła Bęben – od kuzynki Ireny Chowaniec z córką Andżelą,
+ Piotr Olszewski – od rodziny Kaczor i Połońców,
+ Grażyna Graca – Rakoczy – od syna Pawła z rodziną,
+ Adam Chromik – od żony,
+ Alojzy Kocemba – od koleżanek i kolegów z Transchemii,
+ Jerzy Kotarski – od Karoliny Klaja z Mateuszem,
+ Maria Hurnik – od siostrzenicy Anny Stachura z rodziną,
+ Antoni i Antonina Połącarz oraz rodzice.

23.12.2017 SOBOTA


7:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka.
7:00 + Władysław Sarna 26 r. śm.
8:00 + Włodzimierz Kołodziej oraz żona Zofia i rodzice.
8:00 + Adam Repeta.
18:00 + Zmarli z rodziny Maksymowicz, Gabryszak i Stupka.

24.12.2017 NIEDZIELA – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO


6:00 ZA PARAFIAN.
8:00 + Michał Adamczyk 3 r. śm. – od żony i dzieci.
9:00 + Adam Kamiński.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Władysław Szczygieł oraz ojciec Alojzy Szczygieł.
10:30 + Wiktoria i Julian Janiga.
12:00 + Aniela i Władysław Nowak.

00:00 PASTERKA
1. + Janina Kozik.
2. O zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. dla rodziny Kubarskich.
3. + Władysław i Bronisława Bibrzycki, synowie: Kazimierz, Roman oraz synowa Zofia.
4. + Krystyna Kubisty – od syna Lucjana z żoną i wnukami.
5. + Irena i Franciszek Ludwin oraz zmarli z rodziny Ludwin i Grubka.

00:00 PASTERKA – KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO: O zdrowie, Bł. B. i opiekę M.B. dla Mieszkańców Dworów i Kruków.