Aktualności Zaproszenia

Plan Wizyty Duszpasterskiej – Kolęda A.D. 2017/2018

WIZYTA  DUSZPASTERSKA

 PLAN KOLĘDY 2017/2018

 


Środa 27 grudzień 2017 r.: od 9:00

1 ksiądz – ul. Nadwiślańska ( od ul. Przerwa i Bajcarki).

2 ksiądz – ul. Zwycięstwa (od końca nieparzyste) i ul. Okrężna

3 ksiądz – ul. Zwycięstwa (od końca parzyste) 4 ksiądz – ul. Górzysta, ul. Lipowa i ul. Techniczna

oraz od 14:00 !!! ul. Wysokie Brzegi (od końca) i ul. Wiklinowa

5 ksiądz – ul. Zwycięstwa (od Cmentarza w kierunku szkoły)


Czwartek 28 grudzień 2017 r.: od 9:00

1 ksiądz – ul. Wiejska (od początku, od pierwszego numeru)

2 ksiądz – ul. Wiejska (od końca)

3 ksiądz – ul. Wysokie Brzegi (od Szpitala do skrzyżowania)

4 ksiądz – ul. Koszykowa (od Krzyża) 5 ksiądz – ul. Wodociągowa i ul. Pod Krukami


Piątek 29 grudzień 2017 r.: od 9:00

1 ksiądz – ul. Grunwaldzka, ul. Krańcowa, ul. Orzechowa i ul. Bzowa
2 ksiądz – ul. Topolowa, ul. Handlowa, ul. Nad Sekwaną i ul. Zamknięta
3 ksiądz – ul. Starowiślna, ul. Tęczowa, ul. Parkanowa i ul. Soleniec
4 ksiądz – ul. Do Koła, ul. Łanowa i ul. Spacerowa
5 ksiądz – ul. Załawie (od końca), ul. Ogrodowa, ul. Wspólna, ul. Klonowa i ul. Kresowa


Sobota 30 grudzień 2017 r.: od 9:00

1 ksiądz – ul. Śląska (nieparzyste od Bierunia) i ul. Lipowa
2 ksiądz – ul. Śląska (parzyste od Bierunia), ul. Tyska i ul. Poprzeczna
3 ksiądz – ul. Kolorowa i ul. Mokra
4 ksiądz – ul. Wiśniowa (od końca), ul. Spółdzielcza i ul. Różana (od początku)


NOWY  ROK  2018


Wtorek 2 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 9 i 11
2 ksiądz – ul. Bałandy 13 i 15
3 ksiądz – ul. Bałandy 17 i 19
4 ksiądz – ul. Bałandy 21 i 23


Środa 3 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 18 i 20
2 ksiądz – ul. Bałandy 22 i 24
3 ksiądz – ul. Bałandy 26 i 28
4 ksiądz – ul. Bałandy 30 i 32


Czwartek 4 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 34 i 36
2 ksiądz – ul. Bałandy 38 i 40
3 ksiądz – ul. Bałandy 2
4 ksiądz – ul. Bałandy 4


Piątek 5 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 42 i 44
2 ksiądz – ul. Bałandy 46 i 48


OBJAWIENIE PAŃSKIE-TRZECH KRÓLI


Poniedziałek 8 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 10 i 12
2 ksiądz – ul. Bałandy 14 i 16
3 ksiądz – ul. Bałandy 8 A, B
4 ksiądz – ul. Bałandy 8 C, D


Wtorek 9 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Bałandy 6
2 ksiądz – ul. Nideckiego 22
3 ksiądz – ul. Nideckiego 28, 30 i 32
4 ksiądz – ul. Nideckiego 34 i 36


Środa 10 stycznia 2018 r.: od 14:00 !!!

1 ksiądz – ul. Konarskiego (od Niwy nieparzyste), ul. Wilkosza i ul. Sikorskiego
2 ksiądz – ul. Konarskiego (od Niwy parzyste) i ul. Zacisze


Czwartek 11 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Nideckiego 13 A, B, C
2 ksiądz – ul. Nideckiego 13 D, E, F
3 ksiądz – ul. Nideckiego 13 G, H, I
4 ksiądz – ul. Kwiatowa – od 14:30 !!!


Piątek 12 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Nideckiego 18
2 ksiądz – ul. Nideckiego 20
3 ksiądz – ul. Fika 1, 3 i 5
4 ksiądz – ul. Fika 7, 9


Sobota 13 stycznia 2018 r.: od 9:00

1 ksiądz – Broszkowice: ul. Zgodna, ul. Medarda, ul. Spokojna i ul. Łąkowa
2 ksiądz – Broszkowice: (od przystanku) ul. Jodłowa i ul. Klubowa
3 ksiądz – Broszkowice: (od mostu na Wiśle) ul. Świerkowa i ul. Hutnicza
4 ksiądz – ul. Zakładowa, ul. Makowskiego, ul. Krakowska i ul. Daleka


Poniedziałek 15 stycznia 2018 r.: od 15:00 !!!

1 ksiądz – ul. Piłsudskiego (od końca nieparzyste)
2 ksiądz – ul. Piłsudskiego (od końca parzyste)
3 ksiądz – ul. Piłsudskiego (od początku nieparzyste) i ul. Szelburg – Zarembiny
4 ksiądz – ul. Piłsudskiego (od początku parzyste) i ul. Wojska Polskiego


Wtorek 16 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Fika 11, 13
2 ksiądz – ul. Fika 15, 17


Środa 17 stycznia 2018 r.: od 15:00 !!!

1 ksiądz – ul. Żwirki i Wigury od 11 do 21
2 ksiądz – ul. Żwirki i Wigury 23 i 25


Czwartek 18 stycznia 2018 r.: od 15:30

1 ksiądz – ul. Fika 4, 6


Sobota 20 stycznia 2018 r.: od 9:00

1 ksiądz – ul. Spokojna (początek) i ul. Krasickiego (w kierunku miasta)
2 ksiądz – ul. Chopina, ul. Żwirki i Wigury (domy prywatne)
3 ksiądz – ul. Konopnickiej, ul. Nideckiego (domy prywatne) i ul. Strzelecka
4 ksiądz – ul. Łączna, ul. Korczaka, ul. Kownackiej, ul. Harcerska, ul. Mała
5 ksiądz – ul. Sakranusa i ul. Syreniusza


Poniedziałek 22 stycznia 2018 r.: od 15:00 !!!

1 ksiądz – ul. Żwirki i Wigury 5 A, B, C, D
2 ksiądz – ul. Wałowa, ul. Jesionowa, ul. Cicha i ul. Szewczyka