Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 7 do 14 stycznia 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 7 STYCZNIA DO 14 STYCZNIA 2018r.


7.01.2018 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 Dziękczynna za przeżyte 18 lat Marioli Kądziołka, z prośbą o Bł. B. na dalsze lata życia.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Zdzisław Sroka 3 r. śm. oraz rodzice.
10:30 CHRZTY
12:00 + Danuta Wiśniewska, rodzice z obu stron i brat Czesław.
18:00 + Waleria i Władysław Piętka oraz rodzice – od syna Karola z rodziną.

8.01.2018 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Mieczysław Konarski – od Swatowej z rodziną.
7:00 + Genowefa Kubica – od bratowej z córką.
8:00 + Zofia Strumińska 5 r. śm. oraz mąż Stanisław.
18:00 + Janina Czuwaj – od męża.

9.01.2018 WTOREK


7:00 + Stanisław Terentowicz – od rodziny Mendyków.
8:00 + Wiesław Dziędziel – od rodziny z Broszkowic.
8:00 + Zofia Kubicz – od rodziny Gołda i Kowal z Chicago.
18:00 + Feliksa Matuzewicz.

10.01.2018 ŚRODA


7:00 + Karol Olejarz – od kuzyna Adama Jędrysik z rodziną.
7:00 + Aleksandra Kubisty 7 r. śm., mąż Stanisław 6 r. śm.
8:00 + Zofia Kurdziel 1 r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Rodzin odwiedzanych z Wizytą Duszpasterską,
W Intencji Ks. Janusza i Ks. Marcina z okazji Urodzin,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od Władysławy Piwowarczyk, Heleny Macuda i Józefy Palka,
+ Karol Olejarz – od kuzynki Anny i Jacka z rodziną,
+ Janina Czuwaj – od sąsiadów Lachów,
+ Zofia Mitoraj – od Bogusławy Fabia z rodziną z Bielan,
+ Krystyna Kubisty – od Krystyny Malik z mężem,
+ Bogumiła Bęben – od Anny Bielewicz – Kulpa z rodziną,
+ Grażyna Graca Rakoczy – od rodziny Gajów z dziećmi,
+ Alojzy Kocemba – od szwagierki Wandy,
+ Maria Hurnik – od rodziny Niesyto,
+ Władysława Czech – od rodziny Moroń z Trzebieńczyc,
+ Jan Ryś – od sąsiadów Korzec,
+ Franciszka Matuła – od Violetty i Piotra Kaszy,
+ Mieczysław Iskierka – od rodziny Jarnotów.

11.01.2018 CZWARTEK


7:00 + Jan Stockfisch – od żony.
7:00 + Cecylia Kardasz – od córki Jadwigi z rodziną.
8:00 + Weronika Marszałek – od brata z rodziną.
18:00 + Paulina Karolus 11 r. śm.

12.01.2018 PIĄTEK


7:00 + Alojzy Kocemba – od żony Anny.
8:00 + Helena Lichota r. śm.
8:00 + Zofia Kubicz – od rodziny Jamróz.
18:00 WYPOMINKOWA
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Wiesławy i Małgorzaty Szyjka z rodziną,
+ Karol Olejarz – od siostrzeńca Michała z żoną,
+ Janina Czuwaj – od Stefanii Księżarczyk,
+ Zofia Mitoraj – od szwagierki Krystyny Marszałek z Osieka,
+ Krystyna Kubisty – od sąsiadki Emilii Chylaszek z mężem,
+ Bogumiła Bęben – od Teresy Gwoździewicz z córkami,
+ Grażyna Graca Rakoczy – od Piotra i Marii Saternus,
+ Alojzy Kocemba – od rodziny Dworzaków,
+ Maria Hurnik – od Anny Piłat,
+ Władysława Czech – od rodziny Dziel z Trzebieńczyc,
+ Jan Ryś – od Rady Osiedla Dwory – Kruki,
+ Franciszka Matuła – od sąsiadów z kl. 32,
+ Andrzej Piotrowski 5 r. śm.,
+ Maria Kowalik – od całej rodziny Klimowiczów,
+ Anna Szczupak – od siostrzeńca Adama z rodziną.

13.01.2018 SOBOTA


7:00 + Maria Chorążak – od Krystyny i Stanisława Gabryś.
7:00 + Karol Olejarz – od brata Adama z żoną.
8:00 + Mirosław Gonciarczyk 11 r. śm.
8:00 + Jerzy Kotarski – od Jolanty i Janusza Piechota.
18:00 + Maria i Stanisław Ryszka r. śm., córki Agnieszka i Irena oraz rodzice.

14.01.2018 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Marta Sporysz r. śm.
9:00 + Józefa Filip 30 r. śm. oraz rodzice: Urban i Wiktoria Bożek.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Jadwiga i Krystian Weber oraz rodzice.
10:30 ROCZKI: 1) Mateusz Grodecki; 2) Helena Stol
12:00 + Alicja Marendowska 1 r. śm.
18:00 + Aleksander Kubarski 4 r. śm.