Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 11 do 18 lutego 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 11 LUTEGO DO 18 LUTEGO 2018R


11.02.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Jerzy Leśniak 1 r. śm. oraz zmarli rodzice i teściowie.
9:00 + Jerzy Kruczała 3 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Józef Majcherek 3 r. śm. oraz rodzice i teściowie.
10:30 ROCZKI: 1) Jan Stanisław Heflich, 2) Wiktoria Król, 3) Anna Maria Heflich – 3 latka,
12:00 W Intencji Rodzin i Osób Samotnych, Które odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską, o potrzebne Łaski, zdrowie i Bł. B.
12:00 + Jadwiga Kita 6 r. śm., mąż Franciszek.
18:00 + Julia Kaczmarczyk 50 r. śm. oraz mąż Karol.

12.02.2018 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Krystyna Kubisty – od Krystyny Wiktor z rodziną.
8:00 +Władysław Kubisty 9 r. śm.
18:00 + Stanisław Michalski – od córki z zięciem i dziećmi.

13.02.2018 WTOREK


7:00 + Zofia Mitoraj – od Mirosławy i Andrzeja Bojdys z rodziną.
8:00 + Stanisław Lichota.
18:00 + Krystyna Pączek – od siostry Stanisławy z rodziną.

14.02.2018 ŚRODA POPIELCOWA


6:00 + Maria Jakubowska – od Marii i Katarzyny Stanek.
7:00 + Bogumił Bęben – od Władysława Bęben.
8:00 + Jan Ryś – od brata z rodziną.
9:00 + Krystyna Kubisty – od Koła Gospodyń Wiejskich w Broszkowicach.
17:00 + Kunegunda Gretka 4 r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O Błogosławione owoce Wielkiego Postu,
O Łaskę zdrowia i Bł. B. dla Agnieszki, Czesławy, Beaty i Romana,
O bezpieczną i szczęśliwą pielgrzymkę do Ziemi Świętej,
W intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów przeżywających czas ferii zimowych.
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od sąsiadów Góra z rodziną,
+ Zofia Mitoraj – od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Babicach,
+ Maria Hurnik – od rodziny Pawelów,
+ Władysława Czech – od Magdy z rodziną,
+ Jan Ryś – od Anny Rogozińskiej z rodziną,
+ Anna Szczupak – od bratanicy Ali z mężem i dziećmi,
+ Lech Olejarz – od syna Jacka z rodziną,
+ Aniela Szafrańska 3 r. śm. oraz mąż Roman,
+ Zofia Bulik – od Heleny Gębiś,
+ Adam Chmiel – od Anny i Mariana Majkowskich z Kasinki Małej,
+ Jan Żak – od rodziny Lasek,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Aleksandra i Haliny Darowskich,
+ Kazimierz Kozak – od Natalii i Bożeny z rodzinami,
+ Roman Krzempek – od Pracowników Firmy Kaufland koleżanek i kolegów córek Doroty i Anety,
+ Maria Jakubowska – od znajomych Anny i Marii,
+ Marcin Jarnot – od kolegów z Dworów,
+ Renata Zielińska – od kuzyna Jacka z rodziną.

15.02.2018 CZWARTEK


7:00 + Maria Hurnik – od syna Daniela z żoną Agnieszką,
8:00 + Zofia Mitoraj – od Anny i Stanisława Halaburda z rodziną.
18:00 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 80 lat Ludwika Piętka, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia.

16.02.2018 PIĄTEK


7:00 + Maria Hurnik – od Anny i Władysława Hurnik z rodziną.
8:00 + Jan Stockfisch – od córki Anny z rodziną.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Barbary i Wiesława Hoła,
+ Zofia Mitoraj – od Pracowników Szkoły Podstawowej nr 7 w Oświęcimiu,
+ Krystyna Kubisty – od Henryki i Adama Kaczmarczyk,
+ Władysława Czech – od Wioletty, Karoliny i Agnieszki z rodzinami,
+ Anna Szczupak –siostrzeńca Tomka z rodziną,
+ Jan Ryś – od Małgorzaty i Jana Połącarz z rodziną,
+ Adam Chmiel – od Józefy Górka z rodziną z Jodłownika,
+ Jan Żak – od sąsiadów: Pędziwiatr, Wziątek i Sroka,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Beaty i Pawła Gąsiorek oraz Diany i Bogdana Błachut,
+ Kazimierz Kozak – od sąsiadów Fidyk i Bernaś,
+ Roman Krzempek – od Pracowników PTM,
+ Maria Jakubowska – od Władysława Hareńczyk,
+ Janina Łakomy – od bratowej Anny Piłat,
+ Marcin Jarnot – od współpracowników z MOSiRu,
+ Halina Madeja – od koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Babicach,
+ Renata Zielińska – od kuzynki Doroty Stańczyk z mężem.

17.02.2018 SOBOTA


7:00 + Jan Malinowski oraz zięć Henryk.
8:00 + Jerzy Kotarski – od Doroty i Wojciecha Kuczek.
18:00 + Ryszard Warlich oraz zięć Artur Szafraniec.

18.02.2018 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Tadeusz i Anna Pędziwiatr oraz rodzice.
9:00 + Jan i Joanna Szymeczko – od córek z rodzinami.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anastazja i Józef Szczerbowski.
10:30 CHRZTY
12:00 + Emilia i Bolesław Czerwienka.
18:00 + Stefania Szulc z mężem Romanem i rodzicami.