Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 25 lutego do 4 marca 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 25 LUTEGO DO 04 MARCA 2018R


25.02.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Rozalia Duda 13 r. śm. – od dzieci.
9:00 + Helena i Jan Wójcik oraz rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Józefa i Wincenty Sadowski z synem Kazimierzem – od córki z rodziną oraz + Bronisława i Józef Głozak – od syna z rodziną.
10:30 + Aniela i Władysław Jędrusik.
12:00 + Stefania i Bolesław Mendyk oraz zięć Jan Gworek.
18:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski w ciągu 70 lat życia Haliny Przewoźnik, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia.


26.02.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Maria Hurnik – od Anny Lewek z rodziną.
8:00 + Zofia Mitoraj – od Kazimierza Luranc z rodziną.
18:00 + Maria Chorążak – od Beaty Walusiak z rodziną.


27.02.2018 WTOREK
7:00 + Władysław Zajas 5 r. śm.
8:00 + Karol Olejarz – od brata Władysława z rodziną.
18:00 + Krystyna Pączek – od siostry Bronisławy.


28.02.2018 ŚRODA
7:00 Dziękczynna w dniu urodzin Renaty z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia.
8:00 + Adam Wójcik r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Mirosławy i Romana w dniu Imienin, o zdrowie i Bł. B.,
W intencji Wandy i Bronisława Bliźnik o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B.
W intencji J.E. ks. Bpa Kazimierza Górnego o zdrowie , Bł. B. i opiekę M. B.
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od Doroty i Grzegorza,
+ Zofia Mitoraj – od rodziny Kamińskich z Rajska,
+ Krystyna Kubisty – od Zarządu Spółdzielni Inwalidów „SIMECH” w Oświęcimiu,
+ Anna Szczupak – od siostrzeńca Piotrka,
+ Roman Krzempek – od kuzynek Ireny, Marii, Anny i Bronisławy,
+ Jan Żak – od kolegów z CHEMOROZRUCHU,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Renaty Matlęga,
+ Maria Jakubowska – od Małgorzaty i Kazimierza Kubica z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od kolegów z Przeciszowa – Podlesia i z Lasu oraz z Dworów Drugich,
+ Roman Sobczuk 15 r. śm. oraz rodzice i teściowie,
+ Halina Madeja – od Romana Czerwik z rodziną,
+ Zdzisław Kidawski 1 r. śm. – od znajomych,
+ Renata Zielińska – od Właścicieli i Pracowników sklepu „Lewiatan”,
+ Bogusława Wilczek – od sąsiadów z ul. Szewczyka 1A,
+ Halina Madeja – od Macieja Mekla z żoną i dziećmi i Grzegorza Mekla z żoną i dziećmi,
+ Dariusz Czerwik – od rodziny Sobaników,
+ Zbigniew Szymeczko – od siostry Haliny z rodziną i Sylwii Stachura z rodziną
+ Jolanta Kuczek – od Marzeny i Pawła Bliźnik.

 


01.03.2018 CZWARTEK
7:00 + Jan Ryś – od rodziny Barbary i Andrzeja Zinkow oraz Magdaleny i Konrada Kopeć z dziećmi.
7:00 + Adam Chmiel – od rodziny Madejczyków.
8:00 + Jan Bisaga 6 r. śm.
18:00 + Helena Malicka.


02.03.2018 PIĄTEK
7:00 + Anna Szczupak – od sąsiadów z ul. Bałandy kl. 32 oraz Anny Halaburda.
8:00 + Helena i Władysław Krystian oraz rodzice
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Grażyny i Zbyszka Jarnot,
+ Zofia Mitoraj – od rodziny Piskorek,
+ Krystyna Kubisty – od Emilii Turzy i Anny Sporysz,
+ Franciszka i Stanisław Wilczyńscy oraz ich rodzice,
+ Maria Hurnik – od rodziny Popielińskich,
+ Jan Ryś – od kuzyna Marka Ryś,
+ Jan Żak – od rodziny Sroków i Hurników,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Przemysława Matlęga,
+ Roman Krzempek – od koleżanek i kolegów z Cmentarza Komunalnego w Oświęcimiu,
+ Maria Jakubowska – od rodziny Momotów,
+ Marcin Jarnot – od koleżanki mamy – Agaty Gworek,
+ Renata Zielińska – od sąsiadów Drabczyków i Grzesłów z Polanki Wielkiej z rodzinami,
+ Halina Madeja – od rodziny Hatłas,
+ Dariusz Czerwik – od rodziny Dejma,
+ Zbigniew Szymeczko – od rodziny Noworyta
+ Stanisława i Franciszek Suski
+ Kazimierz Grzesina – od Ireny z rodziną
+ Stanisław Kuwik w 20 r. śm. od żony, dzieci i wnuków

 


03.03.2018 SOBOTA
7:00 + J. E. ks. Bp Albin Małysiak
7:00 + Władysław Szymeczko 10 r. śm.
8:00 + Józef Ruchała r. śm.
8:00 + Kazimierz Miłkowski – od żony
18:00 + Stanisław Nosal z synem Zdzisławem.


04.03.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Kazimierz Kamiński, syn Adam oraz Zmarli z rodziny.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Agata 3 r. śm. i Jerzy 5 r. śm. Jarnot.
10:30 CHRZTY
12:00 + Helena Olejarz
18:00 + Wioletta i Jerzy Bartyzel.