Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 4 do 11 marca 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 4 MARCA DO 11 MARCA 2018R


4.03.2018 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Kazimierz Kamiński, syn Adam oraz Zmarli z rodziny.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Agata 3 r. śm. i Jerzy 5 r. śm. Jarnot.
10:30 CHRZTY
12:00 + Helena Olejarz.
18:00 + Wioletta i Jerzy Bartyzel.

5.03.2018 PONIEDZIAŁEK


7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od żony.
8:00 + Krystyna Kubisty – od Czesławy Jarskiej z rodziną.
8:00 + Alojzy Kaszyca – od chrześniaka Daniela.
18:00 + Zbigniew Szymeczko – od siostry Jadwigi Obstarczyk z rodziną.

6.03.2018 WTOREK


7:00 + Maria Jakubowska – od rodziny Bąk.
8:00 + Maria Hurnik – od Józefy i Juliana Hurników.
8:00 + Mieczysław Bąk 14 r. śm. – od żony i dzieci.
18:00 + Marian Styc 5 r. śm.

7.03.2018 ŚRODA


7:00 + Jan Żak – od brata Adama z rodziną.
8:00 + Stanisław i Maria Jarnot oraz syn Ryszard.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Parafii o Błogosławione Owoce Rekolekcji oraz o Dary Ducha Świętego dla Ojca Rekolekcjonisty,
O Bł. B. i opiekę M. B. dla Członkiń Żywej Róży M. B. Częstochowskiej z Babic w 30 rocznicę powstania,
W intencji Beaty, Agnieszki i Romana o Łaskę zdrowia i Bł. B.
W Intencji Kobiet z okazji Święta Kobiet,
W intencji Henryka i Krystyny z okazji urodzin o zdrowie i Bł. B. oraz umocnienie w dobrym,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od rodziny Hatłas z Babic,
+ Zofia Mitoraj – od Jadwigi i Mariana Szyszków z Osieka,
+ Krystyna Kubisty – od Stanisława i Antoniego Waliczek,
+ Anna Szczupak – od siostrzenicy Magdy z mężem i córką,
+ Franciszek Sereś 3 r. śm.,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Seweryna Błaszczyńskiego,
+ Roman Krzempek – od Prezesa Zakładu Komunalnego w Oświęcimiu,
+ Maria Jakubowska – od rodziny Surzyn z Zagórnika,
+ Marcin Jarnot – od Krystyny i Piotra Patrzyk,
+ Jerzy Staszczyk 6 r. śm.,
+ Renata Zielińska – od sąsiadów z klatki 8B,
+ Halina Madeja – od kuzyna Romana Uznarowskiego z żoną,
+ Dariusz Czerwik – od sąsiadów z ul. Solnej,
+ Zbigniew Szymeczko – od rodziny Palka i Szalonek,
+ Adam Chmiel – od kuzynki Krystyny z rodziną,
+ Maria Kozak – od chrześnicy Joli z rodziną,
+ Jolanta Kuczek – od sąsiadów Drabczyków i Grzesłów z Polanki Wielkiej z rodziną.

8.03.2018 CZWARTEK


7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od córki Ewy z rodziną.
7:00 + Stefania i Maciej Korczyk.
8:00 + Jan Ryś – od Zofii Sporysz z Zaborza z rodziną.
18:00 + Anna Wyrobiec 30 r. śm. oraz mąż Stanisław i Stanisław Grelowski w 30 r. śm. oraz żona Julia.

9.03.2018 PIĄTEK


7:00 + Jan Żak – od rodziny Markiewicz i Gworek.
7:00 + Adam Chmiel – od syna Dariusza z rodziną.
8:00 + Jerzy Kowacz 2 r. śm.
18:00 WYPOMINKOWA
18:00 + Stanisław Dudkiewicz 30 r. śm. – od żony.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od Marii Wanat z rodziną z Poręby,
+ Krystyna Kubisty – od Ryszarda Ryszka z rodziną,
+ Jan Ryś – od Łucji Połącarz z rodziną z Kóz,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od sąsiadów Mikosz i Stachura,
+ Roman Krzempek – od Heleny Zaczyk,
+ Maria Jakubowska – od Zuzanny Kiszka z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od Krzysztofa Winklera,
+ Zbigniew Szymeczko – od kolegi Jurka Połącarz z mamą,
+ Maciej Wilk – od rodziny Prochowskich,
+ Adam Chmiel – od cioci Józi z córką,
+ Maria Kozak – od szwagra Henryka z córkami,
+ Jolanta Kuczek – od szwagierki Rybczyńskiej,
+ Tomasz Maczek – od kolegów z Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu,
+ Agnieszka i Maksymilian Fraś oraz syn Stanisław.

10.03.2018 SOBOTA


7:00 + Jan Stachura r. śm.
7:00 + Katarzyna i Michał Matonóg oraz zięć Józef.
8:00 + Eugeniusz Berner 12 r. śm.
8:00 + Maria Ledwoń 7 r. śm.
18:00 + Adam Repeta.

11.03.2018 NIEDZIELA


6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Roman Duda 1 r. śm. – od dzieci.
9:00 + Leszek Wanat oraz Dziadkowie.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Zbigniew Jarnot 1 r. śm.
10:30 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka.
12:00 + Tadeusz Grzywa – od żony i córek z rodzinami.
18:00 + Sławomir Kubarski 20 r. śm.