Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 18 do 25 marca 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 18 MARCA DO 25 MARCA 2018R


18.03.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Józef Żak.
9:00 + Józef Wrzeszcz z rodzicami i teściami.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Józef Mańka oraz syn Józef i Józef Gałuszka.
10:30 + Krzysztof Juśkiewicz – od żony.
12:00 + Józefa Kula.
18:00 + Józef Szafrański oraz syn Michał.


19.03.2018 PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA
7:00 + Jan Ryś – od ciotki Teodozji wraz z dziećmi z Poręby Wielkiej.
8:00 + Józef Pędziwiatr 18 r. śm.
8:00 + Zofia i Józef Koszała.
18:00 + Józef, Weronika i Elżbieta Jastrząb.


20.03.2018 WTOREK
7:00 Dziękczynna, z okazji 50 lecia pożycia małżeńskiego Józefy i Adama Prokop, z prośbą o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata wspólnego życia.
8:00 + Maria i Władysław Pęcek.
8:00 + Józef Zajas.
18:00 + Czesław Flasz 15 r. śm. oraz rodzice, teściowie i bracia.


21.03.2018 ŚRODA
7:00 + Franciszek Wanat 39 r. śm. oraz żona Anna.
8:00 + Józef Kasprzyk.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O ulgę w cierpieniu Krystyny Protaś,
O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Siostry Karoliny,
W intencji Pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej i Ich Rodzin o Bł. B. i opiekę M. B.
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka, + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od rodziny Krzękała,
+ Krystyna Kubisty – od rodziny Myrdków,
+ Jan Ryś – od Teresy Ząbek z rodziną,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od koleżanek z klasy,
+ Roman Krzempek – od Piotra i Marii Węgrzyn z rodziną,
+ Maria Jakubowska – od brata Józefa z żoną,
+ Marcin Jarnot – od Krystyny, Bogdana i Krzysztofa Walus,
+ Renata Zielińska – od Mateusza Mitoraj i Nikoli Hoiukes z Głębowic,
+ Halina Madeja – od Kazimierza Zajas z rodziną,
+ Zbigniew Szymeczko – od koleżanek ze Szkoły Podstawowej,
+ Józef Fudali oraz żona Genowefa – od brata Władysława Fudali,
+ Adam Chmiel – od Małgorzaty i Tomasza Bojdoł,
+ Maria Kozak – od rodziny Teper,
+ Jolanta Kuczek – od koleżanki Anny Bieszczad z rodziną,
+ Kazimierz Grzesina – od szwagierki Rozalii z rodziną,
+ Henryk Mosler – od sąsiadów z bloku nr 20,
+ Stefan Durańczyk – od rodziny Zibrow,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od Marii i Hansa Krammer,
+ Józef Jędrysik – od synów i wnuków,
+ Wiktoria Płaszczyca 30 r. śm. – od syna z rodziną,
+ Maria Ligęza 16 r. śm. oraz rodzice.
22.03.2018 CZWARTEK
7:00 + Mirosław Babiuch 1 r. śm. – od żony i dzieci.
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od siostry Krystyny Gabryś z mężem.
8:00 + Paweł Hutny 14 r. śm.
18:00 + Janina Marcinkowska 5 r. śm. oraz mąż Zygmunt i syn Jerzy.


23.03.2018 PIĄTEK
7:00 + Janina Kozik 7 r. śm.
7:00 + Marcin Jarnot – od rodziców i brata.
8:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski w ciągu 74 lat życia Krystyny Dębskiej, z prośbą o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata życia.
18:00 + Rozalia Bocheńska 3 r. śm.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Maria Chorążak – od rodziny Bryniarskich i Knapek,
+ Krystyna Kubisty – od sąsiadów Kafel, Nowak i Lidii Hylaszek,
+ Jan Ryś – od Ireny Kwiczała z rodziną,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od koleżanek z pracy siostry Krystyny Gabryś,
+ Roman Krzempek – od Anity i Urbana Węgrzyn,
+ Maria Jakubowska – od rodziny Hareńczyk oraz Łucji, Jacka i Dariusza z Ul. Sakranusa,
+ Marcin Jarnot – od Jadwigi Obstarczyk i Leszka Siwek,
+ Renata Zielińska – od kuzyna Pawła Kępa z rodziną,
+ Adam Chmiel – od sąsiadów Justyny i Daniela Małysiak,
+ Maria Kozak – od rodziny Figurów,
+ Jolanta Kuczek – od Krystyny Tobik z rodziną,
+ Kazimierz Grzesina – od Jadwigi Herok z córką Anetą z rodziną,
+ Stefa Durańczyk – od rodziny Królik Władysława i Majcherków,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od koleżanek i kolegów syna,
+ Józef Jędrysik – od rodziny Majcherek,
+ Anna Janicka oraz mąż Marian i syn Jerzy,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Kołodziejów.


24.03.2018 SOBOTA
7:00 + Edward Kałasa.
7:00 + Jan Ryś – od sąsiadów Szafrańskich i Jekiełków.
8:00 + Józef Pędziwiatr, żona Anna i syn Stanisław.
8:00 + Krystyna Kubisty – od Joanny Szpyrka z rodziną.
18:00 + Anna i Władysław Juruś, syn Ryszard oraz zięć Kazimierz.


25.03.2018 NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Franciszek Księżarczyk r. śm., rodzice i syn Józef.
9:00 + Jan Korzec 14 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Józef Sobanik oraz żona Ewa.
10:30 + Anna i Józef Szymeczko, synowie: Adam, Marian oraz Jan z żoną Janiną.
12:00 + Janusz Brzozowski 9 r. śm.
18:00 + Jan Sobanik oraz rodzice i teściowie.