Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 1 do 8 kwietnia 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 1 KWIETNIA DO 8 KWIETNIA 2018R


1.04.2018 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Augustyn Adamczyk oraz rodzice i teściowie.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Henryk Grabowski 4 r. śm.
10:30 CHRZTY oraz ROCZEK: Tymon Maciborek.
12:00 + Danuta Bernacik.
17:30 UROCZYSTE NIESZPORY
18:00 + Stanisława i Jan Kaczmarczyk oraz rodzice z obu stron.


2.04.2018 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
6:00 + Teresa Piętka.
8:00 + Franciszek Kaczmarczyk.
9:00 O zdrowie i Bł. B. dla Członkiń Żywej Róży M. B. Fatimskiej z Broszkowic.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Stanisława Strumińska 4. r. śm.
10:30 + Stanisław i Helena Ryszka.
12:00 + Jolanta Kuczek – od męża Jana.
18:00 + Franciszek i Zofia Matyja.


3.04.2018 WTOREK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od Zbigniewa i Ludwika Korzeniowskiego z rodziną.
8:00 + Helena Szymula r. śm.
18:00 Dziękczynna za dotychczas otrzymane Łaski, z prośbą o Bł. B. i opiekę M. B. dla Grzegorza i Jego rodziny.


4.04.2018 ŚRODA
7:00 + Jan Ryś – od Krystyny Gabryś i Heleny Bratek.
8:00 + Izabela Paluchowska 2 r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O Łaskę zdrowia i Bł. B. dla Agnieszki, Krystyny, Beaty, Ks. Janusza i Romana,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Maria Chorążak – od rodziny Wanat,
+ Krystyna Kubisty – od rodziny Marcinkowskich,
+ Józef Kłyczek oraz Jan i Stefania Sobanik,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od kolegów wędkarzy z Koła Wędkarskiego „Borek Mały”,
+ Roman Krzempek – od rodziny Kubiców i Kaszyców,
+ Franciszek i Aniela Dziwak,
+ Marcin Jarnot – od Danuty z rodziną,
+ Renata Zielińska – od cioci Stanisławy Tobik z rodziną,
+ Maria i Stanisław Bibrzycki,
+ Rozalia i Stanisław Matusz oraz syn Roman,
+ Kunegunda i Jakub Bibrzycki oraz syn Jan,
+ Adam Chmiel – od siostrzenicy Joanny,
+ Maria Kozak – od Danuty i Zbigniewa Burman,
+ Jolanta Kuczek – od sąsiadów z klatki A i B,
+ Kazimierz Grzesina – od rodziny Talików z Dankowic,
+ Henryk Mosler – od sąsiadów z bloku nr 20,
+ Stefan Durańczyk – od Władysława Barcik z rodziną z Polanki,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od rodziny Grabowskich, Bernacik i Szafraniec,
+ Józef Jędrysik – od chrześniaka Jana Jarnot z rodziną,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Laszczak i Rodak,
+ Wiesława Marek – od Bogumiły i Emila Olszewskich,
+ Jerzy Szostak – od rodziny Szafraniec.


5.04.2018 CZWARTEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od chrześniaka Przemysława Witek z rodziną.
7:00 + Dariusz Czerwik – od Nogalowej z Łowiczek.
8:00 + Zofia Wrona 5 r. śm. – od córki.
18:00 + Ryszard Wiśniewski – od żony Władysławy.


6.04.2018 PIĄTEK
7:00 + Jan Majewski oraz rodzice.
7:00 + Kazimierz Kozak – od brata Leszka z rodziną.
8:00 + Eleonora i Franciszek Bartyzel.
8:00 + Wit Szyjka r. śm.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Krystyna Kubisty – od bratowej Ireny i szwagra Władysława,
+ Jan Ryś – od Jana i Wandy Księżarczyk z rodziną,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od przyjaciół syna Krzyśka,
+ Roman Krzempek – od rodziny Żaków i Bernacików,
+ Marcin Jarnot – od Beaty Walusiak z synem Arturem,
+ Renata Zielińska – od Jana Malinkiewicza z rodziną, Adama Malinkiewicza z rodziną i cioci Janki z Przeciszowa,
+ Adam Chmiel – od siostrzenicy Anny,
+ Maria Kozak – od Matyldy i Józefa Cena,
+ Jolanta Kuczek – od współpracowników syna Krzysztofa z Firmy SYNTHOS DWORY 7 i Wydziału Utrzymania Ruchu,
+ Kazimierz Grzesina – od rodziny Czebieniak i Baran,
+ Henryk Mosler – od kolegów z Kopalni CZECZOT,
+ Stefan Durańczyk – od sąsiadów z ul. Nideckiego 13 i,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od Marzeny i Daniela Oleksy z rodziną,
+ Józef Jędrysik – od siostrzeńca Władysława Jarnot z rodziną,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Gawęda,
+ Wiesława Marek – od sąsiadów,
+ Władysław Cichy – od rodziny Kaczmarczyków,
+ Jerzy Szostak – od rodziny Sroków i Kolanowskich,
+ Tadeusz Żukowski – od sąsiadów z bloku,
+ Piotr Kubica od swatów Janus,
+ Stanisław Włodarczyk – od rodziny Morkiszów i Zająców z Ponikwi,
+ Henryk Czerwik – od Piotra Kowalczyka z rodziną.


7.04.2018 SOBOTA
7:00 + Władysław i Stefania Okrzesik.
7:00 + Halina i Władysław Rodkiewicz.
8:00 + Janina i Józef Budziński.
8:00 + Jan Obrał r. śm.
18:00 + Sylwester Łukawski 5 r. śm.


8.04.2018 NIEDZIELA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Julian i Anna Szymeczko oraz córki i synowie.
9:00 + Antoni Grabowski.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Władysław Jarnot oraz synowie Zbigniew i Jerzy z żoną Agatą.
10:30 ROCZKI: 1) Wojciech Piątkiewicz.
12:00 + Helena i Gustaw Kubinek oraz rodzice.
18:00 W Intencji Bogu wiadomej.