Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 8 do 15 kwietnia 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 8 KWIETNIA DO 15 KWIETNIA 2018R


8.04.2018 NIEDZIELA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Julian i Anna Szymeczko oraz córki i synowie.
9:00 + Antoni Grabowski.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Władysław Jarnot oraz synowie Zbigniew i Jerzy z żoną Agatą.
10:30 ROCZKI: 1) Wojciech Piątkiewicz.
12:00 + Helena i Gustaw Kubinek oraz rodzice.
18:00 + Władysław i Maria Matyja oraz rodzice i rodzeństwo.


9.04.2018 PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od siostry Jolanty i Józefa Jarnot.
7:00 + Roman Krzempek – od Swatowej Stanisławy Bęgziak.
8:00 + Kunegunda i Józef Krawczyk.
18:00 + Leokadia Kaczmarczyk 18 r. śm. – od córek z rodzinami.


10.04.2018 WTOREK

7:00 + Kazimierz Kozak – od wujka Henryka z córkami.
7:00 + Jan Żak – od kuzynki Bożeny Sitek z mamą.
8:00 O Bł. B. i opiekę M. B. w 19 r. ślubu Bożeny i Grzegorza Nowakowskich oraz Ich Dzieci.
18:00 + Michał Szumski – od rodziców i brata.


11.04.2018 ŚRODA
7:00 Dziękczynna w 25 r. ślubu Agnieszki i Zbigniewa Kozik z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. dla Jubilatów i Ich Rodziny.
8:00 + Anna, 6 r. śm. i Jan Mańka oraz rodzice.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i Młodzieży do Bierzmowania,
O zdrowie i Bł. B. dla Ks. Janusza,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Władysława Kaszuba 3 r. śm. – od córki Leokadii z rodziną,
+ Krystyna Kubisty – od siostrzenic: Agnieszki, Eweliny i Anny z rodzinami,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od koleżanek emerytek ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oświęcimia,
+ Roman Krzempek – od córki Barbary z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od Małgorzaty Grubki,
+ Renata Zielińska – od Iwony i Dariusza Mitoraj z Głębowic,
+ Tadeusz Magiera – od koleżanek i kolegów z Technikum Chemicznego,
+Adam Chmiel – od Rafała Janika z rodziną,
+ Maria Kozak – od Krawczyków ze Skidzina,
+ Jolanta Kuczek – od współpracowników syna Krzysztofa z Firmy SYNTHOS DWORY 7 Działu Elektrycznego,
+ Kazimierz Grzesina – od rodziny z Brzezinki,
+ Henryk Mosler – od syna Damiana i synowej Izabeli, brata Romana i Klaudii Walczak,
+ Stefan Durańczyk – od sąsiadów Wojnar i Tolarczyk z rodzinami,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od rodziny Mazur i Eweliny Rusinek,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Mucha,
+ Józef Jędrysik – od Antoniego Jarnot z rodziną,
+ Wiesława Marek – od rodziny Gryszanów,
+ Władysław Cichy – od Andrzeja i Eli,
+ Henryk Gałka – od córki Basi z rodziną,
+ Jerzy Szostak – od sąsiadów z klatki „C”,
+ Piotr Kubica – od kuzynek: Grażyny i Haliny z rodzinami,
+ Elżbieta Chylaszek – od Otylii Olejarz,
+ Tadeusz Paw oraz córka Renata,
+ Józef Żak oraz rodzice,
+ Helena i Julian Bibrzycki.


12.04.2018 CZWARTEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od Swatowej Stanisławy Stachura.
7:00 + Adam Chmiel – od syna Janusza z rodziną.
8:00 + Maria Oruba oraz rodzice i teściowie.
18:00 + Eugeniusz Hylaszek 25 r. śm. oraz rodzice.


13.04.2018 PIĄTEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od swatów Bogusława i Bogusławy z rodzinami.
7:00 + Maria Jakubowska – od męża Stefana.
8:00 + Jerzy Marcinkowski – od siostry z rodziną.
18:00 WYPOMINKOWA
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Krystyna Kubisty – od swatów ze Spytkowic,
+ Jan Ryś – od sąsiadki Ireny Szych z domu Busiek,
+ Roman Krzempek – od córki Doroty z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od Heleny i Władysława Kaczmarczyk z rodziną ze Skomielnej Czarnej,
+ Maria Kozak – od sąsiadów: Elżbiety Fidyt oraz Iwony i Jerzego Bernaś,
+ Jolanta Kuczek – od współpracowników syna Krzysztofa z Firmy SYNTHOS DWORY 7 Działu Elektrycznego,
+ Kazimierz Grzesina – od rodziny Marii Stachura i Wajdów,
+ Krzysztof Juśkiewicz – od Barbary i Kazimierza Graca,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Mazgajów z dziećmi,
+ Wiesława Marek – od Zofii Kapturkiewicz z córką i zięciem,
+ Henryk Gałka – od syna Zbyszka z żoną,
+ Józef Jędrysik – od Włodzimierza Parcera z rodziną,
+ Tadeusz Żukowski – od Katarzyny Natanek i Marcina Pacyga z rodzinami,
+ Ludwik Kamiński – od Danuty Majkut,
+ Tadeusz Żukowski – od mamy, babci, braci: Andrzeja, Dariusza, siostry Małgorzaty z synem, siostry Ireny z rodziną i siostry Ewy z mężem,
+ Erwin Dawid – od rodziny Hatłas z Babic,
+ Tadeusz Szczerbowski – od brata Władysława z rodziną.


14.04.2018 SOBOTA
7:00 + Władysław Legut 21 r. śm. oraz zięciowie: Jarosław i Józef.
7:00 + Leokadia Majcherek 1 r. śm.
8:00 + Elżbieta Matlak 8 r. śm. oraz dziadkowie Marianna i Franciszek Piwowarscy z synem Marianem.
8:00 + Zofia i Edward Krawczyk.
18:00 + Stanisław Kowalski 5 r. śm oraz rodzice Antonina i Antoni Kowalski.


15.04.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław i Stefania Jęczmyk.
9:00 + Marian Gągoł oraz rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Bożena Olejarz 4 r. śm.
10:30 CHRZTY
12:00 + Helena Krystian 5 r. śm. oraz mąż Władysław.
12:00 + Andrzej Noworyta oraz rodzice.
18:00 + Franciszek Skoruś, żona Józefa, syn Leszek oraz córki: Kazimiera i Janina.