Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 15 do 22 kwietnia 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 15 KWIETNIA DO 22 KWIETNIA 2018R


15.04.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław i Stefania Jęczmyk.
9:00 + Marian Gągoł oraz rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Bożena Olejarz 4 r. śm.
10:30 CHRZTY
12:00 + Helena Krystian 5 r. śm. oraz mąż Władysław.
12:00 + Andrzej Noworyta oraz rodzice.
18:00 + Franciszek Skoruś, żona Józefa, syn Leszek oraz córki: Kazimiera i Janina.


16.04.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Jan Żak – od rodziny Panfil.
7:00 Do Miłosierdzia Bożego, z podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o opiekę Bożą dla Tadeusza.
8:00 + Franciszek Jasiński oraz żony: Anna i Maria i córka Agnieszka.
18:00 + Katarzyna, Karol i Aniela Janik.


17.04.2018 WTOREK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od siostrzenicy Sabiny Gąsior z rodziną.
7:00 + Marcin Jarnot – od Stanisławy Stachura.
8:00 + Jadwiga Zemła.
18:00 + Stanisław i Julia Jarnot.


18.04.2018 ŚRODA
7:00 + Kazimierz i Maria Kotarba.
8:00 + Genowefa i Jan Lazar.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O zdrowie i pomyślny przebieg operacji Barbary – od Elżbiety i Władysława Szymeczko,
Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane dary i łaski , z prośbą o Bł. B. dla Rodziny i Znajomych,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Pracowników S.P. nr 5 w Oświęcimiu,
+ Roman Krzempek – od syna Tomasza z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od Doroty i Renaty z rodziną,
+ Stanisława Pędziwiatr – od Michaliny i Marii z Babic,
+ Maria Kozak – od Zofii Kwiecień, Krystyny Kowalskiej, rodziny Płaszczyca i Górnickich,
+ Jolanta Kuczek – od Współpracowników syna Krzysztofa z Firmy SYNTHOS DWORY 7 Działu Elektrycznego,
+ Kazimierz Grzesina – od koleżanek i kolegów z pracy syna Arkadiusza z Firmy SYNTHOS,
+ Henryk Mosler – od Swatowej Katarzyny Cinal z rodziną,
+ Zdzisław Kalitowski – od Janiny Maślona i rodziny Durejko,
+ Wiesława Marek – od Pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu,
+ Władysław Cichy – od Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy,
+ Henryk Gałka – od sąsiadów z klatki 34,
+ Józef Jędrysik – od rodziny Szczerbowskich i Juśkiewiczów,
+ Piotr Kubica – od rodziny Rejdych,
+ Krystyna i Stanisław Leonarczyk,
+ Tadeusz Żukowski – od siostry Jolanty z mężem i dziećmi oraz brata Mariusza z Magdaleną,
+ Erwin Dawid – od sąsiadów Kotłowskich i Gasidło,
+ Tadeusz Szczerbowski – od wujka i ciotki Kamińskich,
+ Ryszard Stanek – od Doroty i Leszka Krawczyków,
+ Henryk Czerwik – od brata Jana z żoną,
+ Ryszard Wiśniewski – od chrześnicy Stanisławy Siembieda z rodziną,
+ Zygmunt Borczyk – od przyjaciela Stefana Lukesch,
+ Franciszek Chowaniec, żona Wiktoria oraz synowie – od córki Jadwigi.


19.04.2018 CZWARTEK
7:00 + Kazimierz Kozak – od rodziny Szczurek.
7:00 + Bogusława Wilczek – od dzieci.
8:00 + Teofil i Waleria Jarosz.
18:00 + Stefan Malicki.


20.04.2018 PIĄTEK
7:00 + Maria Marszałek 13 r. śm.
7:00 + Zdzisław Mieszczak 3 r. śm.
8:00 + Henryk Nyderek 4 r. śm.
8:00 + Dariusz Czerwik – od rodziców i Sandry.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od kuzynek: Bogusławy Błasiak i Małgorzaty Tracz z rodzinami,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Firmy BUDGIPS,
+ Roman Krzempek – od córki Anety z rodziną,
+ Marcin Jarnot – od rodziny Zielińskich ze Spytkowic,
+ Maria Jakubowska – od Bogumiły Gołąb i rodziny Miłoniów,
+ Maria Kozak – od koleżanek i kolegów córki Ewy z Firmy ROBSTAN,
+ Jolanta Kuczek – od koleżanki Teresy,
+ Kazimierz Grzesina – od Współpracowników z Z – II Zakłady Chemiczne,
+ Władysława i Stanisław Hodur,
+ Zdzisław Kalitowski – od sąsiadów Tadeusza i Ireny Borkowskich,
+ Wiesława Marek – od koleżanek,
+ Henryk Gałka – od Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu,
+ Piotr Kubica – od rodziny Gołowieszko i Gałgan,
+ Elżbieta Chylaszek – od Renaty Wierzbickiej z rodziną,
+ Tadeusz Żukowski – od sąsiadów Gębołyś i syna Tomasza,
+ Erwin Dawid – od koleżanek córki z Centralnej Sterylizatorni,
+ Tadeusz Szczerbowski – od sąsiadów z ul. Bałandy 14,
+ Ryszard Stanek – od szwagierki Ireny z mężem,
+ Henryk Czerwik – od sąsiadki Krystyny Kuwik z rodziną,
+ Ryszard Wiśniewski – od szwagierki Eugenii Niczki z rodziną,
+ Monika Bartuś,
+ Władysław Krawczyk.


21.04.2018 SOBOTA
7:00 + Helena i Władysław Markiewicz oraz siostra Deodata.
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od przyjaciół z Zaborza.
8:00 + Marcin i Bronisława Foltyn oraz rodzice.
8:00 + Jerzy Kotarski – od córki Bożeny i Tomasza Gierut z dziećmi.
18:00 Dziękczynna za dotychczas otrzymane Łaski Ewy i Łukasza, z prośbą o Bł. B., dary Ducha Świętego i opiekę M. B. na dalsze lata wspólnego życia.


22.04..2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław Kubek 11 r. śm.
9:00 + Józef Adamczyk 10 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Michał Bernaś 36 r. śm., żona Waleria 21 r. śm. oraz córka Lucyna Lach.
10:30 + Ludwik Kula 7 r. śm.
12:00 + Zdzisław Pieczka 2 r. śm.
12:00 O Bł. B. i potrzebne Łaski w 18 rocznicę urodzin Patryka.
18:00 + Elżbieta, Józef i Weronika Jastrząb.