Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 22 do 29 kwietnia 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 22 KWIETNIA DO 29 KWIETNIA 2018R


22.04.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stanisław Kubek 11 r. śm.
9:00 + Józef Adamczyk 10 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Michał Bernaś 36 r. śm., żona Waleria 21 r. śm. oraz córka Lucyna Lach.
10:30 + Ludwik Kula 7 r. śm.
12:00 + Zdzisław Pieczka 2 r. śm.
12:00 O Bł. B. i potrzebne Łaski w 18 rocznicę urodzin Patryka.
18:00 + Elżbieta, Józef i Weronika Jastrząb.


23.04.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od siostrzenicy Beaty Gabryś.
7:00 + Krystyna Oszastowska – od koleżanki Zosi.
8:00 + Maria Jakubowska – od rodziny Horodeczna.
18:00 + Ks. Kanonik Jerzy Brońka – od Żywych Róż Różańcowych.


24.04.2018 WTOREK
7:00 + Zofia i Franciszek Królik oraz córka Danuta.
7:00 + Bogumił Klapa – od Lokatorów z klatki nr 12.
8:00 + Jerzy Marcinkowski – od kuzynki Joanny z rodziną.
18:00 + Jan Noga – od rodziny Michoniów.


25.04.2018 ŚRODA
7:00 + Bogusława Wilczek – od mamy.
8:00 + Józef Kosowski 16 r. śm.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
Dziękczynna za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia Stanisława oraz Jego rodziny,
O zdrowie i Bł. B. dla Marzeny i Barbary z okazji urodzin,
O dobre urodzaje, sprzyjającą pogodę i Bł. B. w pracy na roli, aby nikomu nie brakowało codziennego chleba,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodzin: Sołtysik, Pędziwiatr i Foltyn,
+ Roman Krzempek – od żony Eleonory,
+ Marcin Jarnot – od rodziny Toczko,
+ Jolanta Kuczek – od Współpracowników,
+ Kazimierz Grzesina – od Pracowników i Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola „Przygoda”,
+ Henryk Mosler – od Dariusza Pisuli z Renatą,
+ Zdzisław Kalitowski – od sąsiadów Gabryś, Stanisława, Michała i Karoliny,
+ Wiesława Marek – od koleżanek i kolegów z Działu Technicznego Przedsiębiorstwa Wodno – Kanalizacyjnego w Oświęcimiu,
+ Władysław Cichy – od koleżanek córki,
+ Henryk Gałka – od rodziny Godek,
+ Józef Jędrysik – od rodziny Szczerbowskich i Kramer,
+ Piotr Kubica – od Michała Szałaśnego z rodziną,
+ Jerzy Leśniak oraz rodzice i teściowie,
+ Jolanta Malik 3 r. śm.,
+ Tadeusz Żukowski – od Katarzyny i Krzysztofa Janickich z synem,
+ Tadeusz Szczerbowski – od Ireny Homa z rodziną,
+ Ryszard Stanek – od koleżanki Broni,
+ Henryk Czerwik – od rodziny Dejma,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Kaczmarczyków,
+ Bogumił Matlak – od córek: Anny, Joanny, Magdaleny oraz syna Grzegorza,
+ Janina Pociecha – od córek,
+ Czesław Pilszyk – od żony, dzieci i wnuczek.


26.04.2018 CZWARTEK
7:00 + Jan Żak – od rodziny Panek.
7:00 + Maria Jakubowska – od rodziny Skibickich.
8:00 + Józef Lorek 26 r. śm.
18:00 + Jan Sulkiewicz oraz rodzice.


27.04.2018 PIĄTEK
7:00 + Bogumił Klapa – od siostrzeńca Bogdana Moruń.
7:00 + Renata Zielińska – od Jana Kuczek z rodziną.
8:00 + Jerzy Marcinkowski – od kuzyna Ryszarda Ryszka z rodziną.
8:00 + Halina Madeja – od siostry z mężem i córką.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od Teresy i Józefa Czaderna z rodziną,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Wilków, Płoszczyców i Witków.
+ Marcin Jarnot – od kuzyna Daniela ze Skomielnej Czarnej z żoną i dziećmi,
+ Jolanta Kuczek – od koleżanek i kolegów z Urzędu Miasta Oświęcim,
+ Kazimierz Grzesina – od koleżanek Grupy Wsparcia,
+ Zdzisław Kalitowski – od Położnych,
+ Wiesława Marek – od Zarządu i Biura Spółki Przedsiębiorstwa Wodno – Kanalizacyjnego w Oświęcimiu,
+ Józef Jędrysik – od rodziny Graców i Pasternaków,
+ Piotr Kubica – od rodziny Stachurów z Włosienicy i Mydlarz z Poręby Wielkiej,
+ Tadeusz Żukowski – od koleżanek i kolegów z pracy Ewy,
+ Tadeusz Szczerbowski – od teściowej Marii i szwagierki Barbary,
+ Henryk Czerwik – od sąsiadów z ul. Solnej,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Hatłas i Rymek,
+ Bożena Barciak – od wujka Edwarda z córką Beatą z rodziny Barciaków,
+ Bogumił Matlak – od Stanisława Tabak oraz córek z rodzinami,
+ Władysław Ramza – od rodziny Szulc,
+ Janina Pociecha – od sąsiadów z ul. Piłsudskiego,
+ Stanisław Wilczak, żona Maria oraz dzieci,
+ Eugeniusz Picewicz – od Józefy i Franciszka Matejków oraz córek: Bożeny i Elżbiety.


28.04.2018 SOBOTA
7:00 Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Marty, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata.
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od Pawełczyków z Dworów.
8:00 + Józef Szlachcic 14 r. śm. oraz synowa Bogusława.
8:00 Dziękczynna za 55 lat wspólnego życia w związku małżeńskim Marii i Józefa Dulęba, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia Jubilatów.
18:00 + Ludwika i Stanisław Kożuch oraz córka Wiesława Sroka.


29.04.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Franciszek Żak 8 r. śm. – od żony.
9:00 + Agnieszka i Władysław Gworek oraz syn Jan.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Maria i Stanisław Jarnot.
10:30 + Bohdan Grabowski r. śm. – od żony i dzieci.
12:00 + Janina i Jan Jekiełek.
18:00 + Aniela i Józef Maślana, syn Jan oraz córka Józefa Jagiełło.