Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 29 kwietnia do 6 maja 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 29 KWIETNIA DO 6 MAJA 2018R


29.04.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Franciszek Żak 8 r. śm. – od żony.
9:00 + Agnieszka i Władysław Gworek oraz syn Jan.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Maria i Stanisław Jarnot.
10:30 + Bohdan Grabowski r. śm. – od żony i dzieci.
12:00 + Janina i Jan Jekiełek.
18:00 + Aniela i Józef Maślana, syn Jan oraz córka Józefa Jagiełło.


30.04.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Władysława i Eugeniusz Sporysz
7:00 + Maria Jakubowska – od syna Sławomira z rodziną
8:00 + Tekla i Robert Dubyk r. śm.
18:00 + Józef Kapturkiewicz 11 r. śm.


1.05.2018 WTOREK ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA
7:00 + Katarzyna i Józef Królik oraz zmarli z rodziny.
8:00 + Leon Trojak.
18:00 + Sylwester Filar 19 r. śm.


2.05.2018 ŚRODA
7:00 + Zbigniew Szymeczko – od siostry Ewy Gołyźniak z rodziną.
8:00 + Stanisław Juda (1 greg.)
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencjach naszej Ojczyzny, Rządzących, Rodaków w kraju i zagranicą,
W intencji Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Marcin Jarnot – od kuzyna Sławomira ze Skomielnej Czarnej,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od szwagra Marka Majchrzaka z żoną z Kamienicy,
+ Jolanta Kuczek – od Longiny Piotrowskiej,
+ Zdzisław Kalitowski – od Pracowników Przychodni Rejonowej nr 2 w Oświęcimiu,
+ Piotr Kubica – od koleżanek i kolegów z pracy,
+ Tadeusz Szczerbowski – od koleżanek z Pracy córki Basi,
+ Ryszard Stanek – od sąsiadów z klatki 8 C,
+ Henryk Czerwik – od rodziny Sobaników,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Hatłas z Babic,
+ Bogumił Matlak – od Beaty Matlak,
+ Bożena Barciak – od rodziny Bujarowiczów,
+ Stanisław Tołpa – od chrześnicy Bogumiły,
+ Janina Pociecha – od Teresy Ślipek z rodziną,
+ Eugeniusz Picewicz – od sąsiadów ul. Fika 15 i 17,
+ Władysław Ramza – od córki Zofii z mężem,
+ Władysława Mikrut – od koleżanki Anny,
+ Jan i Maria Połącarz,
+ Jan i Agnieszka Piętka,
+ Halina Kędzior – od sąsiadów z klatki, ul. Górnickiego 7 A,
+ Czesław Pilszyk – od Doroty Główczyk z rodziną,
+ Jan Noga – od sąsiadów z klatki 40,
+ Stanisław Pułkowski z okazji imienin i 3 r. śm. – od córek,
+ Wenia Szostek – od Lucyny i Adama Szymeczko.


3.05.2018 CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
6:00 + W Intencji Ojczyzny, Prezydenta, Premiera i Rządu.
8:00 + Zofia Kaźnica 13 r. śm. – od córki Barbary z rodziną.
9:00 + Stanisław Juda (2 greg.)
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Wit Szyjka r. śm.
10:30 + Jan Mańka, żona Anna oraz rodzice.
12:00 + Helena i Jan Połącarz, rodzice oraz zięć Marian Szymeczko.
18:00 + Aniela i Stanisław Hoła oraz syn Kazimierz z żoną Danutą.


4.05.2018 PIĄTEK
7:00 + Mieczysław Pociecha 2 r. śm.
7:00 + Anna Szczupak – od Władysławy Wójcik.
8:00 + Stanisław Juda (3 greg.)
18:00 W Intencji Bogu wiadomej.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od Anny Galik z rodziną,
+ Kazimierz Kozak – od Krawczyków ze Skidzina,
+ Marcin Jarnot – od kuzynek Wioletty i Luizy,
+ Maria Jakubowska – od rodziny Szostek i Figura,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od szwagra Mieczysława Majchrzak,
+ Irena Michura Czerwik 30 r. śm.,
+ Jolanta Kuczek – od rodziny Jaworek,
+ Zdzisław Kalitowski – od Zarządu i Pracowników Cechu Rzemiosł Różnych w Oświęcimiu,
+ Piotr Kubica – od sąsiadów z ul. Bałandy 6,
+ Tadeusz Szczerbowski – od sąsiadów z klatki Bałandy 14,
+ Ryszard Stanek – od Rodzinnych Ogródków Działkowych „Kamieniec”,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Budziło,
+ Bożena Barciak – od rodziny Musiał,
+ Bogumił Matlak – od koleżanek i kolegów z byłej klasy Technikum Logistycznego,
+ Władysław Ramza – od sąsiadów z ul. Lipowej i Technicznej,
+ Janina Pociecha – od Roberta Ślipek z rodziną,
+ Andrzej Szalonek 8 r. śm.,
+ Eugeniusz Picewicz – od rodziny Malickich i Bobińskich,
+ Halina Kędzior – od koleżanki Doroty z rodziną,
+ Czesław Pilszyk – od Urszuli Kubas z dziećmi i wnukami,
+ Jan Noga – od koleżanek żony z Medycyny Szkolnej,
+ Jadwiga Domino – od brata Grzegorza z rodziną.


5.05.2018 SOBOTA
7:00 + Stanisław Juda (4 greg.)
7:00 W Intencji Bogu wiadomej.
8:00 + Wojciech Konczarek 7 r. śm.
8:00 + Jan i Maria Nikiel oraz córka Zofia.
18:00 + Kazimierz Gieregowski 7 r. śm., teściowie: Anna i Władysław Juruś oraz szwagier Ryszard Juruś.


6.05.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Stefania i Tadeusz Szczurek oraz zmarli rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Weronika i Franciszek Wojtowicz.
10:30 Pierwsza Komunia Święta. Grupa 1
12:00 Pierwsza Komunia Święta. Grupa 2
18:00 + Stanisław Korzeniowski.