Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 6 do 13 maja 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 6 MAJA DO 13 MAJA 2018R


6.05.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
8:00 + Stanisław Juda (greg.5)
9:00 + Stefania i Tadeusz Szczurek oraz zmarli rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Weronika i Franciszek Wojtowicz.
10:30 Pierwsza Komunia Święta. Grupa 1
12:00 Pierwsza Komunia Święta. Grupa 2
18:00 + Stanisław Korzeniowski.


7.05.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Stanisław Juda (greg.6)
7:00 + Stanisław Ganobis – od żony i dzieci.
8:00 + Zofia i Jan Jęczała.
18:00 + Józef i Hildegarda Homa.


8.05.2018 WTOREK
7:00 + Stanisław i Władysława Majewski oraz syn Jan.
8:00 + Stanisław Juda (greg.7)
8:00 + Stanisława i Stanisław Nachajski.
18:00 + Stanisław i Tadeusz Czerwik.


9.05.2018 ŚRODA
7:00 + Wiktor Dziędziel 22 r. śm.
7:00 + Stanisław Juda (greg.8)
8:00 + Weronika Piętka 1 r. śm. – od córek: Ireny, Ewy i Heleny z rodzinami.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Dzieci, Które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej o umiłowanie Eucharystii,
W intencji Maturzystów o światło i dary Ducha Świętego na czas egzaminów i wyboru drogi życiowej,
W intencji nowo wyświęconych Diakonów, o Dary Ducha Świętego i wierność Chrystusowi,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Zofia i Józef Blacha,
+ Stanisław Gabryś oraz rodzice,
+ Marcin Jarnot – od sąsiadki Ireny Gabryś,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Jasińskich z Libiąża,
+ Jolanta Kuczek – od Józefa Zimmer z córkami oraz Barbary Kokosz z rodziną,
+ Zdzisław Kalitowski – od Pracowników sąsiedniego warsztatu,
+ Henryka Hatłas 1 r. śm. – od syna, synowej, wnuka i wnuczki,
+ Piotr Kubica – od przyjaciół córki,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Mitorajów i Kamińskich,
+ Julia i Antoni Połącarz oraz zmarli z rodziny,
+ Marek Adamczyk – od Matki chrzestnej,
+ Bogumił Matlak – od rodziny Lubińskich,
+ Stanisław i Zofia Wójcik,
+ Bożena Barciak – od rodziny Bałazy,
+ Mieczysław Pociecha – od siostry Teresy,
+ Ryszard Stanek – od mamy Bronisławy,
+ Janina Pociecha – od rodziny Konopka,
+ Władysław Ramza – od brata Stanisława z żoną,
+ Eugeniusz Picewicz – od rodziny Fyderek,
+ Halina Kędzior – od koleżanek i kolegów z Firmy „Na – 3 sto”,
+ Czesław Pilszyk – od Joanny Batko i Pracownic sklepu,
+ Stanisław Waliczek,
+ Jerzy i Jan Okońscy z rodzicami,
+ Anna Chudy oraz Gertruda Gut,
+ Stefania Zielińska – od Barbary i Pawła Cichoń z dziećmi.


10.05.2018 CZWARTEK
7:00 + Stanisław Juda (greg.9)
7:00 + Ferdynand i Zofia Bak.
8:00 + Zmarli z rodziny: Dębski, Uchta, Sporysz.
18:00 + Władysław Ramza – od syna Roberta i córki Beaty.


11.05.2018 PIĄTEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od Zofii i Jana Momot.
7:00 + Jan Żak – od Roberta Rak z rodziną.
8:00 + Stanisław Juda (greg.10)
18:00 WYPOMINKOWA
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od Stanisława Księżarczyk z rodziną,
+ Marcin Jarnot o od Matki Chrzestnej z mężem,
+ Jolanta Kuczek – od Współpracowników syna Mariusza z Wydziału C – 125, zmiana „B”,
+ Zdzisław Kalitowski – od rodziny Klimczyków,
+ Piotr Kubica – od przyjaciół córki Ewy,
+ Ryszard Stanek – od sąsiadów z klatki 8C,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Markowskich,
+ Bożena Barciak – od rodziny Chodackich,
+ Bogumił Matlak – od Emilii i Edwarda Turze z rodziną,
+ Janina Pociecha – od Elżbiety Kajm z rodziną,
+ Władysław Ramza – od chrześnicy Zenobii,
+ Eugeniusz Picewicz – od Współpracowników synowej Ewy z Linii Pianek,
+ Halina Kędzior – od rodzin: Kotłowskich, Jarosz i Knapek,
+ Józef Lach – od sąsiadów Mańków,
+ Maciej Porządnicki – od Danuty i Jana Kamińskich z rodzicami.


12.05.2018 SOBOTA
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od Danuty i Zdzisława Żebrak.
7:00 + Maria Jakubowska – od syna Andrzeja z rodziną.
8:00 + Irena Michalska 5 r. śm.
8:00 + Stanisław Juda (greg.11)
18:00 + Helena i Jan Matlak, syn Jacek – od córki Marii z rodziną.


13.05.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Maria i Jan Morkisz.
9:00 + Bronisław Czyżowicz oraz Antoni Grabowski.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Genowefa Ćwiękała z synem Andrzejem.
10:30 ROCZKI
12:00 + Józef Szafrański 7 r. śm.
12:00 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Ireny Wiechaj oraz 85 rocznica urodzin Jej męża Stanisława, z prośbą o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata życia.
18:00 + Julianna Piwowarska 12 r. śm.