Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 13 do 20 maja 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 13 MAJA DO 20 MAJA 2018R


13.05.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Maria i Jan Morkisz.
9:00 + Bronisław Czyżowicz oraz Antoni Grabowski.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Genowefa Ćwiękała z synem Andrzejem.
10:30 W Intencji Bogu wiadomej.
12:00 + Józef Szafrański 7 r. śm.
12:00 Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Ireny Wiechaj oraz 85 rocznica urodzin Jej męża Stanisława, z prośbą o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata życia.
18:00 + Julianna Piwowarska 12 r. śm.


14.05.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Janiszewskich.
7:00 + Bogusława Wilczek – od rodziny Dębskich.
8:00 + Stanisław Juda (13 greg.)
18:00 + Władysław Gworek 7 r. śm.


15.05.2018 WTOREK
7:00 + Stanisław Juda (14 greg.)
7:00 + Zmarli z rodziny: Kosowskich, Mrozów, Szostaków i Bugnów.
8:00 + Zofia i Teofil Mężyk oraz Weronika i Stefan Kowacz.
18:00 + Aleksandra Zborowska 4 r. śm. oraz rodzice Aniela i Antoni Zborowski.


16.05.2018 ŚRODA
7:00 + Anna Firlej 14 r. śm. – od męża z synami.
8:00 + Stanisław Juda (15 greg.)
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Agnieszki, z prośbą o zdrowie i Bł. B. dla Gabriela i Jego Rodziców,
O dary Ducha Świętego dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania,
O wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli dla Prezydenta w dniu Imienin oraz w Intencjach Ojczyzny,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Marcin Jarnot – od znajomych z Kruków,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Pawełczyków,
+ Jolanta Kuczek – od współpracowników syna Mariusza z Wydziału Polimeryzacji, Zmiana „B”,
+ Stefan Durańczyk – od rodziny Wąsików z Grojca,
+ Piotr Kubica – od koleżanek i kolegów mamy z Liceum Ogólnokształcącego,
+ Ryszard Stanek – od Haliny i Andrzeja Caban,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Cichy,
+ Bożena Barciak – od rodziny Jędrysów,
+ Bogumił Matlak – od Pracowników Restauracji „MOLO”,
+ Eugeniusz Picewicz – od sąsiadów z ul. Fika klatka 17,
+ Janina Pociecha – od Faronów z Krynicy,
+ Władysław Ramza – od wnuczki Anety z rodziną,
+ Halina Kędzior – od Marty i Tomka,
+ Franciszek i Stanisława Suski z synem Leszkiem,
+ Józef Lach – od Karola Hodór z rodziną,
+ Maciej Porządnicki – od Władysławy Porządnickiej i rodziny Kowalczyków,
+ Stanisław Adamczyk, Jan Młodzik, żona Teresa, syn Mieczysław,
+ Jan Noga – od brata Tadeusza z żoną,
+ Władysław Radwański – od Pracowników Firmy „DENSO”,
+ Czesław Pilszyk – od swatów Kosowskich z synem Bogdanem i rodziną.


17.05.2018 CZWARTEK
7:00 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 80 lat Józefa, z prośbą o zdrowie i Bł. B. na dalsze lata życia.
7:00 + Wojciech i Janina Malinowski oraz zięć Czesław Mańka.
8:00 + Stanisław Juda (16 greg.)
18:00 + Karol i Maria Wykręt oraz Teresa Pioskowik.


18.05.2018 PIĄTEK
7:00 + Stanisław Juda (17 greg.)
7:00 + Halina Madeja – od chrześnicy Marzeny z rodzina.
8:00 + Józef Piwowarczyk.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Marcin Jarnot – od kolegów z pracy ojca Firma „ARKO – SYSTEM”,
+ Maria Jakubowska – od rodziny Krzemień i Żyła,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Szczerbowskich i Nyczów z Włosienicy,
+ Jan Ryś – od Koła Gospodyń Wiejskich w Dworach,
+ Jolanta Kuczek – od Radnych Klubu PIS Rada Miasta Oświęcim,
+ Piotr Kubica – od koleżanek i kolegów z Broszkowic i Babic,
+ Ryszard Stanek – od Jadwigi Korby z rodziną,
+ Ryszard Wiśniewski – od Marty i Sławomira Nasienników,
+ Julian 50 r. śm. oraz żona Maria,
+ Bożena Barciak – od rodziny Dziubków i Zmilczaków,
+ Bogumił Matlak – od sąsiadów z ul. Hutniczej 4,
+ Janina Pociecha – od Dyrekcji, koleżanek i kolegów z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu,
+ Władysław Ramza – od Kazimierza z żoną oraz Krystyny i Barbary Kołacz,
+ Eugeniusz Picewicz – od koleżanek i kolegów z Oświęcimia syna Dariusza,
+ Jan i Jadwiga Myrdko r. śm.,
+ Piotr i Irena Żaba r. śm.,
+ Stanisław i Maria Myrdko oraz syn Jerzy r. śm.,
+ Bronisława Lach 1 r. śm. – od córki, syna i męża,
+ Halina Kędzior – od Władysława Kowalczyk oraz Iwony i Romana Olejarz z rodziną,
+ Tadeusz Piotrowski,
+ Józef Lach – od Janiny Hodór z rodziną,
+ Maciej Porządnicki – od Krystyny i Zenona Majka z rodziną,
+ Adela i Bronisław Dorosz – od córki,
+ Aniela Gwoździewicz 16 r. śm. oraz Augustyn Waliczek,
+ Artur.


19.05.2018 SOBOTA
7:00 + Stanisław Juda (18 greg.)
7:00 + Maria Jakubowska – od córki Eweliny z rodziną.
8:00 + Wiktoria Czuba 5 r. śm. oraz mąż Ludwik.
8:00 + Piotr Adamczyk 26 r. śm.
18:00 Dziękczynna, w intencji Krzysztofa, o potrzebne Łaski, Dary Ducha Świętego i opiekę M. B. w życiu codziennym.


20.05.2018 NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stefania Ryszka 36 r. śm. oraz mąż Wojciech i syn Rudolf.
9:00 + Marianna Kaczmarczyk.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Helena i Józef Sroka, syn Adam i synowa Wiesława.
10:30 + Julia Jarnot oraz Zofia i Aniela Żak.
12:00 + Andrzej Trojak oraz rodzice.
18:00 + Helena i Stanisław Szymakowski.