Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 20 do 27 maja 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 20 MAJA DO 27 MAJA 2018R

20.05.2018 NIEDZIELA: UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Stefania Ryszka 36 r. śm. oraz mąż Wojciech i syn Rudolf.
9:00 W Intencji Bogu wiadomej.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Helena i Józef Sroka, syn Adam i synowa Wiesława.
10:30 + Marcin i Aniela Ryszka.
12:00 + Leon Trojak oraz rodzice.
18:00 + Helena i Stanisław Szymakowski.


21.05.2018 PONIEDZIAŁEK: NMP MATKI KOŚCIOŁA
6:00 Dziękczynna za wspólnie przeżyte 50 lat Jadwigi i Stanisława Wójcik, z prośbą o Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata wspólnego życia.
8:00 + Stanisław Juda (20 greg.)
9:00 + Stanisław Czerwik – od żony z rodziną.
17:00 + Helena i Wiktor Przewoźnik.
18:00 + Zofia i Wiktor Blacha.


22.05.2018 WTOREK
7:00 + Stanisław Juda (21 greg.)
7:00 + Maria Jakubowska – od brata Tadeusza z żoną Marią.
8:00 + Helena i Stanisław Kłyczek – od córki z rodziną.
18:00 Dziękczynna za otrzymane Łaski w ciągu 82 lat życia Janiny Gworek, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia Jubilatki i Jej Rodziny.


23.05.2018 ŚRODA
7:00 + Renata Zielińska – od rodziny Żak i Grzesło.
8:00 + Stanisław Juda (22 greg.)
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Agnieszki, z prośbą o zdrowie i Bł. B. dla Gabriela i Jego Rodziców,
W intencji Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Marcin Jarnot – od Znajomych z dzieciństwa,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od rodziny Żydzików,
+ Jolanta Kuczek – od rodziny Bizoniów z Andrychowa,
+ Stefan Durańczyk – od rodziny Zając z Łazów,
+ Piotr Kubica – od rodziny Hylińskich,
+ Ryszard Stanek – od Doroty i Leszka Krawczyk,
+ Ryszard Wiśniewski – od Barbary i Romana Walichrad,
+ Emilia Janiga,
+ Bożena Barciak – od rodziny Opachów i Setlaków,
+ Bogumił Matlak – od sąsiadów Żurek i Król z rodzinami,
+ Janina Pociecha – od Dyrekcji, koleżanek i kolegów z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu,
+ Władysław Ramza – od rodziny Kuczek,
+ Eugeniusz Picewicz – od Współpracowników z Kopalni PIAST – ZIEMOWIT,
+ Halina Kędzior – od znajomej Anety Graca z rodziną,
+ Jan Noga – od cioci Zofii Kuśpik,
+ Czesław Pilszyk – od Krystyny z Martą,
+ Władysław Radwański – od szwagra Włodka z rodziną,
+ Józefa Kraus – od wnuczki Ewy z rodziną,
+ Józef Lach – od chrześniaka Pawła z rodziną,
+ Anna Kak – od rodziny Płaszczyców,
+ Ludwik i Rozalia Klaja,
+ Henryk Piwowarski 1 r. śm.


24.05.2018 CZWARTEK: JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO i WIECZNEGO KAPŁANA
7:00 + Jan Lichota.
7:00 + Stanisław Juda (23 greg.)
8:00 + Ludwika i Piotr Pióro.
18:00 + Joanna Fortuna 4 r. śm. oraz mąż Kazimierz oraz Dusze w Czyśćcu cierpiące.


25.05.2018 PIĄTEK
7:00 + Jerzy Marcinkowski – od kuzyna Stanisława Ryszki z rodziną.
7:00 + Renata Zielińska – od chrzestnej Matki Marii Piwowarczyk z mężem.
8:00 + Stanisław Juda (24 greg.)
17:00 KAPLICA u HALLERÓW: O zachowanie od gradobicia, dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory dla Mieszkańców Dworów i Kruków.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Helena i Jozef Sieranc –od dzieci z rodzinami,
+ Marcin Jarnot – od kolegów i koleżanek z Gimnazjum,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Karoliny i Jerzego Gabryś z dziećmi,
+ Jolanta Kuczek – od rodziny Żebraków z Andrychowa,
+ Ryszard Wiśniewski – od sąsiadów Zimniak,
+ Janina Pociecha – od córek,
+ Bożena Barciak – od Krysi, Zosi i Andrzeja z ul. Wróblewskiego 14,
+ Bogumił Matlak – od sąsiadów Pastuszka i Dybczyńskich,
+ Halina Kędzior – od Leszka Nowotarskiego,
+ Jan Noga – od chrześniaka Pawła z rodziną,
+ Aniela Gwoździewicz w 16 r. śm. oraz Augustyn Waliczek,
+ Czesław Pilszyk – od Julii i Józefa Domagałów z rodziną,
+ Janina Dudziak z domu Ganobis,
+ Władysław Radwański – od Stanisława Tabak i córek z rodzinami,
+ Józefa Kraus – od chrześniaczki Stanisławy Kubik z rodziną,
+ Józef Lach – od bratanka Krzyśka,
+ Anna Kak – od chrześnicy Barbary z rodziną,
+ Maciej Porządnicki – od rodziny Markowskich,
+ Włodzimierz Prochowski – od brata Zbyszka z rodziną,
+ Grzegorz Graca – od brata Pawła z rodziną.


26.05.2018 SOBOTA: DZIEŃ CHOREGO w PARAFII
7:00 + Anna Ramza 3 r. śm. – od syna i córek z rodzinami.
7:00 + Stanisław Juda (25 greg.)
8:00 + Janina Kozik.
8:00 + Maria i Wincenty Pastwa.
10:00 W intencji Chorych Parafian, o Łaskę zdrowia i Bł. B.
18:00 + Jadwiga i Franciszek Kita oraz wnuk Tomasz.


27.05.2018 NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Józef Żak 1 r. śm.
9:00 + Stanisław Juda (26 greg.)
9:00 + Anna i Tadeusz Pędziwiatr.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Alojzy Szczygieł oraz syn Władysław.
10:30 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
12:00 + Bronisława i Ludwik Czerwienka.
12:00 + Krystyna Moskała – od męża.
18:00 + Maria i Stanisław Ryszka oraz córki: Irena i Agnieszka z rodzicami.