Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 27 maja do 3 czerwca 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 27 MAJA DO 3 CZERWCA 2018R


27.05.2018 NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Józef Żak 1 r. śm.
9:00 + Stanisław Juda (26 greg.)
9:00 + Anna i Tadeusz Pędziwiatr.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Alojzy Szczygieł oraz syn Władysław.
10:30 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
12:00 + Bronisława i Ludwik Czerwienka.
12:00 + Krystyna Moskała – od męża.
18:00 + Maria i Stanisław Ryszka oraz córki: Irena i Agnieszka z rodzicami.


28.05.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Janina i Mieczysław Pociecha – od córek.
7:00 + Stanisław Juda (27 greg.)
8:00 + Marian, Krystyna i Jan Kasprzyk.
18:00 + Jan i Konstancja Bucki oraz Franciszek Klekot.


29.05.2018 WTOREK
7:00 Dziękczynna w 25 rocznicę urodzin Karoliny Kozik, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B.
7:00 + Stanisław Hareńczyk 7 r. śm.
8:00 + Stanisław Juda (28 greg.)
18:00 W Intencji Bogu wiadomej.


30.05.2018 ŚRODA
7:00 + Maria i Zofia Kołacz.
7:00 + Stanisław Juda (29 greg.)
8:00 + Ludwina i Wincenty Pędziwiatr, córka Helena z mężem, synowie: Władysław i Stefan oraz Józef i Stanisław z żonami.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Agnieszki, z prośbą o zdrowie i Bł. B. dla Gabriela i Jego Rodziców,
W intencji Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka, + Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Aniela i Emil Mitoraj oraz Ich rodzice,
+ Marcin Jarnot – od koleżanek i kolegów mamy z Podstawówki,
+ Eugeniusz Wójtowicz,
+ Włodzimierz Ćwiertnia oraz rodzice i teściowie,
+ Piotr Kubica – od Kierownictwa i Pracowników Biura Podatkowego,
+ Ryszard Wiśniewski – od Międzyzakładowej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Oświęcimiu,
+ Bożena Barciak – od Wandy i Jerzego Zajas z rodziną,
+ Bogumił Matlak – od kuzynki Krystyny z rodziną, kuzyna Pawła z rodziną oraz cioci Stanisławy,
+ Janina Pociecha – od koleżanek córki z PZU SA,
+ Anna Zięba 30 r. śm. oraz mąż Piotr,
+ Jan Noga – od kuzynek z rodzinami z Zatora,
+ Czesław Pilszyk – od Flejtuchowej,
+ Władysław Radwański – od rodziny Kozera,
+ Józefa Kraus – od chrześniaka Kazimierza Nikla z rodziną,
+ Anna Kak – od Danuty i Władysława Staniszów,
+ Józef Lach – od bratanicy Danuty z rodziną,
+ Maciej Porządnicki – od brata z żoną,
+ Włodzimierz Prochowski – od mamy,
+ Grzegorz Graca – od brata Roberta z rodziną,
+ Władysław Wojtowicz 2 r. śm. – od córki z rodziną.


31.05.2018 CZWARTEK: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA i KRWI CHRYSTUSA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Michał Łomnicki oraz żony: Aniela i Albina.
9:00 + Dariusz Dudek 9 r. śm.
12:00 + Małgorzata Kondrak 13 r. śm.
17:30 NIESZPORY
18:00 + Józef Kapturkiewicz – od córki z rodziną.


1.06.2018 PIĄTEK
7:00 + Kazimierz Homa 1 r. śm. – od żony Ireny z rodziną.
7:00 + Julian Wojtaszek.
8:00 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 58 lat związku małżeńskiego Michaliny i Władysława, z prośbą o zdrowie, Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata wspólnego życia.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od rodziny Maślanych,
+ Władysław i Stefania Sekman,
+ Andrzej i Zofia Bartula,
+ Marcin Jarnot – od Bogdana i Natalii Hurnik,
+ Eugeniusz Wójtowicz – od Haliny Gołowieszko i Hanki Kania,
+ Stefan Durańczyk – od Marioli Królik,
+ Piotr Kubica – od Stanisława Grześko z rodziną,
+ Ryszard Wiśniewski – od rodziny Witkiewicz,
+ Bożena Barciak – od Celiny Mazur,
+ Bogumił Matlak – od Bronisławy Księżarczyk z córką Ireną,
+ Janina Pociecha – od Pracowników „SKOK PIAST” Tychy,
+ Lucjan Kowal r. śm.
+ Jan Noga – od kuzyna Antoniego Kuśpik z rodziną,
+ Aniela Gwoździewicz 16 r. śm. oraz Augustyn Waliczek,
+ Czesław Pilszyk – od Pawełczyków,
+ Władysław Radwański – od rodziny Michalec i Kulawik,
+ Józefa Kraus – od rodziny Grzybowskich,
+ Józef Lach – od chrześnicy Jolanty z rodziną,
+ Anna Kak – od koleżanek i kolegów syna Piotra z PZ 2,
+ Maciej Porządnicki – od siostry Ewy z rodziną,
+ Grzegorz Graca – od brata Przemka z żoną Angeliką i córkami,
+ Kazimierz Tekieli, żona Aniela, syn Romuald, Sławomir Procha, Leokadia Macioł.


2.06.2018 SOBOTA
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od syna Marka z rodziną.
7:00 + Maria Jakubowska – od brata Jana.
8:00 + Aniela Okrzesik.
8:00 + Mikołaj Bzibziak, żona Agnieszka oraz wszyscy zmarli z tego rodu.
11:00 MSZA ŚWIĘTA: UDZIELENIE SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.
18:00 + Stanisław Pająk, Zofia Pająk wraz z rodzicami.


3.06.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 Dziękczynna w 7 rocznicę święceń kapłańskich Księdza Marcina, z prośbą o Bł. B.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Zofia Wolas oraz syn Stanisław.
10:30 CHRZTY
12:00 + Jan Walczuk 11 r. śm.
18:00 + Wanda Bratek.