Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 1 do 8 lipca 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 01 LIPCA DO 08 LIPCA 2018R


01.07.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 WYPOMINKOWA
9:00 + Henryk Chodorowski 4 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Marian Mikosz – od syna Mirosława z rodziną.
10:30 CHRZTY
12:00 + Jan Foltyn.
18:00 + Krystyna Wawrzuta – od rodziny Krausów, Homów i Sochackich.


2.07.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Anna i Józef Krzemień oraz syn Józef.
8:00 + Jan Kurowski 55 r. śm. oraz żona Karolina i córka Elżbieta.
18:00 + Jan Krzemień – od żony, dzieci i wnuków.


3.07.2018 WTOREK
7:00 + Renata Zielińska – od rodziny Urbańczyk.
8:00 + Władysław Filip 30 r. śm. oraz rodzice i teściowie.
18:00 + Witold Struski.


4.07.2018 ŚRODA
7:00 + Zbigniew Szymeczko – od Stanisława Szymeczko z rodzina.
8:00 + Maria i Władysław Kasprzyk.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
O Bł. B. i szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i Joanny,
Dziękczynna za otrzymane Łaski, z prośbą o Bł. B. i opiekę M. B. na dalsze lata życia dla Ludwiki,
O szczęśliwe i bezpieczne wakacje i urlopy dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych,
O Bł. B. w pracy na roli i obfite urodzaje,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Jan Ryś – od rodziny Nikliborców z Oświęcimia,
+ Piotr Kubica – od Edyty Kosek z rodziną,
+ Bożena Barciak – od Zarządu i Trenerów Akademii Piłkarskiej Unii Oświęcim,
+ Bogumił Matlak – od kuzyna Stanisława Księżarczyk z Bobrku,
+ Janina Pociecha – od Marka i Moniki Pociecha z rodziną z Lipnicy Wielkiej,
+ Józef Lach – od Izabeli i Wiesława Nowak,
+ Maciej Porządnicki – od rodziny Korczyków,
+ Grzegorz Graca – od rodziny Gajów z dziećmi,
+ Aniela Gałuszka – od rodziny Jarnotów z ul. Fika
+ Helena Kwaśna – od kuzynki Zofii Stasiowskiej, Małgorzaty Kamela i Ludwika Stasiowskiego z rodziną,
+ Władysław, Franciszka i Bronisław,
+ Adam Kłos – od rodziny Pióro,
+ Roman Matlak – od Rafała i Moniki Kuczek,
+ Maciej Dudziak – od sąsiadów Tarasek i Kasperek,
+ Maria Noworyta – od chrześniaka Henryka z rodziną,
+ Julian Czuwaj – od siostry Józefy Garus,
+ Agnieszka Ostrowska – od wujka Bogdana i Agaty z dziećmi,
+ Helena i Stanisław Spiż oraz Zofia, Józef, Jadwiga, Stanisław i Jan Kajdas,
+ Dusze w Czyśćcu cierpiące,
+ Adam Ryszka, córka Mariola,
+ Józefa Kraus,
+ Władysław i Stefania Bibrzycki.


5.07.2018 CZWARTEK
7:00 + Jan Sitek oraz syn Maciej.
8:00 + Marcin Jarnot – od wujka Kazimierza z rodziną.
18:00 + Janina Płużek 11 r. śm. oraz rodzice i teściowie.


6.07.2018 PIĄTEK
7:00 + Kazimierz Grzesina – od syna Roberta z rodziną.
8:00 + Maria Jakubowska – od Renaty i Janusza Śliwa.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Jan Ryś – od Zofii Połącarz z rodziną,
+ Piotr Kubica – od Grażyny i Krzysztofa Jędrys z córką Izabelą i synem Bartoszem,
+ Bożena Barciak – od koleżanek z Liceum,
+ Bogumił Matlak – od Józefa i Janiny Poleńskich z rodziną,
+ Janina Pociecha – od Pociechów z Krynicy,
+ Czesław Pilszyk – od sąsiadów Krawczuk i Skrzypaszek,
+ Józef Lach – od Piotra Skrzeczka z rodziną,
+ Maciej Porządnicki – od rodziny Matlów, Frączków i Oleksych,
+ Grzegorz Graca – od kolegów i kierownictwa Firmy Galmex,
+ Aniela Gałuszka – od Krystyny Kruczała i Stanisława Mąsior,
+ Mieczysław Kowalczyk oraz rodzice,
+ Roman Matlak – od Mieszkańców Broszkowic z ul. Jodłowej,
+ Maciej Dudziak – od sąsiadów Klimów,
+ Helena Kwaśna – od bratanicy Urszuli z mężem Zbigniewem Serafin,
+ Julian Czuwaj – od szwagierki Cecylii Sendor,
+ Agnieszka Ostrowska – od kuzyna Roberta Pióro z rodziną,
+ Dusze w Czyśćcu cierpiące,
+ Janina Sobecka – od córki Anny z Bierunia,
+ Stanisława Stańczyk – od wnuka Mariusza z rodziną,
+ Krystyna Wawrzuta – od siostry Ewy z mężem,
+ Zdzisław Mazgaj, bracia Józef i Eugeniusz oraz siostra Bronisława,
+ Sajdak Władysława – od Anny Piłat.


7.07.2018 SOBOTA
7:00 + Eugeniusz Wójtowicz – od syna Krzysztofa z rodziną.
8:00 + Rozalia i Stefan Płonka z synem Kazimierzem.
11:00 + Za pomordowanych w Rzezi Wołyńskiej w 75 Rocznicę.
18:00 + Aniela i Michał Piwowarski.


8.07.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Janina Kulawik oraz teściowie: Jan i Maria Kulawik z córką Władysławą.
9:00 + Janina Bernacik 2 r. śm.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Anna i Władysław Juruś, syn Ryszard i zięć Kazimierz Gieregowski.
10:30 ROCZKI: 1) Antoni Kornaś;
12:00 + Jan Grodecki oraz Marianna Chojniarz.
18:00 + Marcin Piwowarski 39 r. śm.