Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – od 16 do 23 września 2018

INTENCJE MSZALNE: OD 16 WRZEŚNIA DO 23 WRZEŚNIA 2018R


16.09.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Bronisława i Antoni Kuczek oraz zięciowie: Augustyn i Stanisław.
9:00 + Stefania i Stanisław Jęczmyk oraz rodzice.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Jan i Karolina Skrzypaszek – od córki Anny z rodziną.
10:30 CHRZTY
12:00 + Kazimiera i Stanisław Tryścień z rodzicami.
12:00 + Zofia Strumińska r. śm.
18:00 + Roman Szulc, żona Stefania i rodzice.


17.09.2018 PONIEDZIAŁEK
7:00 + Marian Żmudka – od bratanicy Małgorzaty z synem.
7:00 + Bronisław Głowacki – od Swatowej Stanisławy Krawczyk.
8:00 + Henryk Gałka – od Zofii Niemiec z rodziną.
18:00 + Wawrzyniec Olejarz 30 r. śm.


18.09.2018 WTOREK: ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
7:00 + Stanisław Włodarczyk – od Franciszka i Marii Włodarczyk.
7:00 + Władysława Mazgaj.
8:00 + Józef Zajas 3 r. śm.
18:00 + Władysław Cichy – od córki Urszuli z rodziną.


19.09.2018 ŚRODA
7:00 + Ryszard Stanek – od córki Moniki z rodziną.
8:00 + Włodzimierz i Elżbieta Maksymowicz oraz syn Roman.
18:00 NOWENNA do MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:
W intencji Chorych i Cierpiących,
W intencji Darczyńców wspomagających Parafię,
W intencji Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania,
O Łaskę powrotu do zdrowia dla Mirosława, Czesława i Siostry Teresy,
+ Ks. Kanonik Jerzy Brońka,
+ Ks. Kanonik Stanisław Górny,
+ Aniela Gałuszka – od Janiny Korjakowskiej z rodziną,
+ Julian Czuwaj – od sąsiadów Urbańczyk i Guzik,
+ Maciej Porządnicki – od Stanisławy Momot z dziećmi,
+ Helena Myrdko 4 r. śm.
+ Lilianna Walusiak – od Doroty i Jana Mrózek z rodziną,
+ Władysława Mazgaj,
+ Krystyna Wawrzuta – od Ireny i Mirosława Pułkownik oraz Barbary Samek,
+ Marianna Krzemień – od Marii Stulak z rodziną,
+ Bronisław Głowacki – od Ewy i Mirosława Szynal z rodziną,
+ Władysława Bielas – od Witolda, Moniki, Szymona i Mateusza Bielasów oraz Marioli,
+ Joanna Sulkiewicz – od Ireny Konopka,
+ Karolina i Marian Więcek, siostra Irena z mężem Władysławem, brat Stefan oraz rodzice Zofia i Julian Knapczyk,
+ Helena Włodarczyk – od sąsiadów z ul. Nideckiego 13F,
+ Franciszek Gawłowicz – od koleżanek córki Bożeny Czebieniak, Małgorzaty Warmuz i Urszuli Oskwarek z rodzinami,
+ Grzegorz Mielecki – od córek z rodzinami,
+ Halina Stańczyk – od rodziny Machulec,
+ Jan Gasidło,
+ Maria i Stanisław Ledwoń,
+ Regina i Stanisław Bukowscy oraz syn Zdzisław,
+ Józef Figura – od Rady Osiedla Stare Miasto,
+ Agnieszka Ostrowska – od brata Rafała z rodziną.


20.09.2018 CZWARTEK
7:00 + Piotr Kubica – od teściowej.
7:00 + Bronisław Głowacki – od Pracowników i Zarządu Firmy Dake.
8:00 + Marta i Franciszek Nicieja oraz syn Szczepan.
18:00 + Stanisław Grabowski, córka Katarzyna oraz Paulina i Józef Kluka.


21.09.2018 PIĄTEK: ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA
7:00 + Ryszard Wiśniewski – od córki z mężem i rodziną.
7:00 + Józef Figura – od żony z córką.
8:00 + Tadeusz Szczerbowski – od córki Barbary z rodziną.
18:00 + Agnieszka Ostrowska – od brata Wojciecha z rodziną.
18:00 WSPÓLNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
+ Julian Czuwaj – od Grzegorza Naglik z żoną,
+ Dariusz Kaczor 22 r. śm. – od rodziców,
+ Maria Kaczor 22 r. śm. oraz mąż Sebastian,
+ Julian i Józefa Dudek, córka Zofia, Anna i Stanisław Zych,
+ Lilianna Walusiak – od Agnieszki Grubka z rodziną,
+ Władysława Mazgaj,
+ Krystyna Wawrzuta – od Lucyny i Kazimierza Duźniak,
+ Marianna Krzemień – od przyjaciół Kowalskich i Guczałów,
+ Bronisław Głowacki – od Lucyny i Michała Nyznar oraz rodziny Wąciarz,
+ Władysława Bielas – od rodziny Fujaków,
+ Joanna Sulkiewicz – od rodziny Żaków,
+ Roman Lichota – od rodziny Szafrańskich,
+ Franciszek Gawłowicz – od wnuka Mateusza z żoną,
+ Grzegorz Mielecki – od cioci Zyty Kasprzyckiej i kuzynki Lucyny z rodzinami,
+ Halina Stańczyk – od rodziny Sobanik,
+ Zofia Czerwik – od Krystyny Białoń z rodziną,
+ Ludwik i Stefania Wanat,
+ Baltazar Kasperczyk – od rodziny z USA,
+ Antoni Kasperczyk – od rodziny z USA,
+ Anna Kasperczyk – od rodziny z USA,
+ Marianna Łozińska – od wnuczki z rodziną.


22.09.2018 SOBOTA
7:00 + Piotr Kubica – od brata Włodzimierza z żoną i chrześniaka Kamila z rodziną.
8:00 + Janina Rembiesa 16 r. śm.
18:00 + Bogusław Grochowski 1 r. śm. oraz syn Jerzy.


23.09.2018 NIEDZIELA
6:00 ZA PARAFIAN
8:00 + Danuta Czarnik wraz z rodzicami.
9:00 + Józef Bernacik.
9:30 KAPLICA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA: + Ryszard Juruś 20 r. śm. oraz rodzice i szwagier Kazimierz.
10:30 + Stanisław Jarnot oraz rodzice.
12:00 + Antoni Grabowski.
18:00 Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu Bogusławy i Zbigniewa Dobrowolskich, z prośbą o Bł. B., zdrowie i opiekę M. B. na dalsze lata życia Jubilatów i Rodziny.